29.09.2017
Anavarza Bal ürünleri Balgurmesi.com’da
Kahvaltıların vazgeçilmezi Anavarza Bal, Türkiye\\\'nin zengin florası sayesinde Akdeniz, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinden özenle toplanan ve tüm analizleri tam olarak yapılmış sağlıklı ballarını,sizlere tüm doğallığı ... ( devamı )
Sektör:

01.11.2016
Bilgi Eğitim’de Anne-Babalarla Buluşuyor
Bilgi Eğitim, çocuklarını anlamak ve onlarla daha iyi iletişim kurmak isteyen ebeveynler için ‘Ana-Baba Okulu’ eğitim programını başlatıyor. 3 hafta sürecek program İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Bursa’daki merkezi BİLGİBursa’da ... ( devamı )

25.10.2016
Halkla İlişkiler ’in Duayenleri Deneyimlerini Paylaşacak
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim konulu eğitim programı düzenliyor. 5 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek eğitimlerde, sektörün önde gelen isimleri halkla ilişkiler alanındaki kurallar ... ( devamı )

24.12.2015
Bilişimde devrim yaratacak Türk teknolojisi ‘Buluthan’, dünya liginde boy gösterecek
Teknoloji devlerinin kıyasıya savaş verdiği dünya bilişim pazarına yüzde 100 yerli sermayeyle boy gösteren ‘Buluthan’, damgasını vuracak. Dünyadaki rakiplerinden daha hızlı olan ve büyük teknoloji markaları tarafından test edilen ... ( devamı )

22.04.2014
Annelerin Doğum Koçu Bilgi Eğitim’de Yetişecek!
Normal doğuma bir destek de Bilgi Eğitim’den geliyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Bilgi Eğitim’de 24 Mayıs’tan itibaren normal doğumu teşvik etmeyi hedefleyen; anne sütü ve emzirme danışmanlığından ... ( devamı )

15.01.2014
Eğlenceli Bilim yarı yıl tatili boyunca CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’nde minik ziyaretçilerimiz ile birlikte olacak...
Amerika’da 1994 yılında High Touch High Tech adıyla kurulan Eğlenceli Bilim Programları ile her yıl binlerce çocuk bilimin olağanüstü dünyası ile tanışıyor. Tatil boyunca hafta içi her gün CarrefourSA Karşıyaka AVM’de çocuklar ... ( devamı )

24.04.2013
Böyle Evlilik Teklifi Görülmedi
Dijital sektörün bilindik isimlerinden Cem Eroğlu, 24 Nisan 2013 Çarşamba günü bir ilke imza atarak hayatını paylaşmaya karar verdiği Sema Aydın’a Türkiye’nin önde gelen bir çok mecrasında ilanı aşk ederek evlenme teklifinde ... ( devamı )

02.11.2012
Ekonominin yeni boyutu bu zirvede tartışılacak...
8 – 9 Kasım Hilton Convention Center’da E-Baltaş Coproline ev sahipliği ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede ekonominin yeni boyutu masaya yatırılacak.E-Ticaret’in günümüz ekonomisine sağlamış olduğu kolaylıkların ... ( devamı )

15.10.2012
Ada Evleri Polisan İle Çoook Daha Çekici
Yaklaşık 10 yıldır belediyelerle ortak boyama kampanyaları yürüten ve bugüne kadar Mardin, Malatya, Erzurum, Bitlis, Burhaniye, Isparta, Kadıköy, Pendik, Beyoğlu gibi birçok il ve ilçenin çehresini değiştiren Polisan Boya, güzelliği ... ( devamı )
firma: Polisan

23.08.2012
Stil ve modanın bitmeyen çekişmesinde Pug, tarafını stilden yana belirlemiş..
Monami ve Magnum markalarının da aralarında bulunduğu birçok markanın Türkiye temsilciliğini yapan Şark Gülü Kırtasiye yaklaşık 60 yıllık tecrübesini şimdi de bir çanta markasına taşıyor. Avustralya, Kanada ve Türkiye'de aynı anda ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son