13.02.2017
Kilsan’ın internet blogu kilsanblog.com açıldı
Kilsan’ın mimari blogu açıldı Kırmızı toprak sektöründe 65 yıllık deneyime sahip olan Kilsan, sosyal yaşama dokunmaya devam ediyor. Estetik, farklı, çevreci yapılar, mimari izler bırakan mimar ve mühendisler, ekolojik gelişmeler, ... ( devamı )

24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy

17.05.2013
Kadın Kadına Blog Editörlerini Arıyor
2012 Mart ayından bu güne kadınlarla ilgili her türlü içeriği paylaşan kadinkadina.org blogu yeni editörlerini arıyor. Siz de Kadın Kadına blogunun yeni editörü olabilirsiniz.Kadın Kadına blogu günlük binlerce ziyaretçi ve onbinlerce ... ( devamı )

15.02.2013
BloglifeTr Blogger Partisi
Bloggerların, sosyal medya ünlülerinin ve Türkiye dijital sektörünün ne kadar gelişmekte olduğunu biliyoruz. Bloggerların gönüllü katılımıyla çıkarılan BloglifeTr e-dergisi (http://www.bloglifetr.com) yaşama ve dijital dünyaya dair ... ( devamı )

04.09.2012
Puratos’tan Yeme- İçme Bloggler’larına Çikolata Eğitimi
Ekmek, pasta ve çikolata alanında ürettiği kaliteli hammadde ile ustaların en büyük yardımcısı Puratos, yeme-içme alanında kaliteli içerik üreten bloggerlara çikolata yapım eğitimi verdi. Ekmek, pasta ve çikolata ustalarına ... ( devamı )

14.11.2011
Blogger Anneler anneysen.com’ da Toplanıyor
Sosyal medyanın gücü blogger anneleri buluşturuyor. Blog yazarlığı hobi olmaktan çıkarak, insanların hayatına dokunan bir iş halini aldı. Blog dünyasındaki anneler, okurları olan diğer annelere faydalar sunuyorlar. anneysen.com’un Bloglar ... ( devamı )
Sektör:

22.04.2011
Microsoft Türkiye Blog’u Yayında
Microsoft Türkiye, blog.microsoft.com.tr adresindeki yeni platformunu bilişim severlerin beğenisine sundu. Bilişim dünyasının nabzını tutacak ve içerikleri ile takipçilerini yeni ve önde olmaya davet edecek Microsoft Türkiye Blog’u yayına ... ( devamı )

16.10.2010
UK Media’dan bir blog !
UK Media'dan bir blog ! Uk Media tarafında 3 ay önce açılan www.oldukca.com hızla büyüyor, tanılıyor. Kısa sürede kendi kategorisindeki bir çok rakibini sollayan Güncel Blog facebook'tada yogun ilgi görüyor , blogun face sonfasına şimdiden ... ( devamı )

20.05.2010
Limango moda blogger’larına ödüllerini verdi
Limango, Türkiye’nin ilk ve tek blog yarışması Blog Ödülleri’nin Moda Blogları Kategorisi sponsorluğunu üstlendi. Limango Moda Blogları Kategorisi’nin ödülleri, 8 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen keyifli ve eğlenceli bir ... ( devamı )
Sektör:
firma: Limango

03.05.2010
Güncel teknoloji sitesi Teknoblog yeni yüzüyle karşınızda
Teknoloji dünyasındaki gelişmelerden ve yeni çıkan teknolojik ürünlerden anında haberdar olmak isteyenlerin bir numaralı kaynağı olmaya talip olan www.teknoblog.com adresinden yayın yapan Teknoblog yeni yüzüyle ziyaretçilerinin karşısına ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»