03.09.2014
Vega Ice Buz Pisti TerraCity’de
Spor Bakanlığı desteği ile Türkiye... ( devamı )
Sektör:

25.10.2013
Dergi Fuarı Dikkat Çeken Etkinliklere Ev Sahipliği Yapıyor
Türkiye Dergi Editörleri ve Yayın Yönetmenleri Birliği (TÜRDEB) tarafından alanında Türkiye’de bir ilk olarak düzenlenen 4.Türkiye Dergi Fuarı büyük ilgi görüyor. Açılışına birçok kültür insanının katıldığı ve ziyaretinde ... ( devamı )

03.10.2013
İhracatçı’nın Malı Artık Gümrükte Beklemeyecek
Avrupa’nın ve Türkiye’nin öncü lojistik firmalarından Ekol, gümrük işlemlerini daha hızlı yapabilmek adına bir ilke imza attı. Ekol, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan aldığı yetki ile ihracatı kolaylaştıran AEO “Yetkilendirilmiş ... ( devamı )

31.08.2012
Kantin Devrimi sermayeye kurban edildi
Kola ve cipslerin okul kantinlerinde yeniden serbest bırakılmasını değerlendiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Çocuklar ve dolayısıyla ülkenin geleceği küresel sermayenin çıkarlarına kurban ediliyor” ... ( devamı )

17.08.2012
Sağlık Bakanlığı Obezite ile mücadeleye start verildi.
Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ, Atatürk Orman Çiftliği tesislerinde düzenlenen basın toplantısıyla obeziteyle mücadele için başlatılan kampanyayı tanıttı. Toplantıya TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler ... ( devamı )

17.08.2012
Damacana Suları Hakkında Basın Açıklaması
İçinde bulunduğumuz yaz mevsiminde sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi ve içme suyu kullanımının artışı sebebiyle, Sağlık Bakanlığımızın denetimlerini sıklaştırdığı daha önce kamuoyu ile paylaşılmıştır. ... ( devamı )

01.03.2012
Kira Beyannamesi Vermeyenlere Ağır Yaptırımlar Geliyor
Maliye Bakanlığı’nın kayıt dışı ekonomiyi “kayıt altına almak” için başlattığı “Önceden Hazırlanmış Kira Beyanname Sistemi” 01 Mart’ta uygulamaya geçiyor. Mart sonuna kadar beyanda bulunmayanları, geriye dönük 5 yılın ... ( devamı )
Sektör:

27.02.2012
Medya, Yüz Naklinden “Tam Not” aldı.
Sağlık Bakanlığından “Yüz Nakli” ne üç ay önce çıkan onaydan sonra, 2 başarılı ameliyat süreci yaşandı. Operasyonlar, tıp literatüründe ilk olmaları nedeniyle Dünya Basınında da kendine yer buldu. Türk medyasının ... ( devamı )

04.01.2012
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ nın cevaplayamadığı sorular yargıya taşındı
C aydırıcı düzenlemeler ve gerektiği kadar piyasa denetimi yapmayan, eksik de olsa yaptığı denetim sonuçlarını kamuoyundan gizleyerek toplum sağlığını tehdit eden ve bu konudaki yargı kararlarını önemsemeyen Gıda, Tarım ... ( devamı )

12.05.2011
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı DenizBank ile El Ele
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile DenizBank’ın ortak toplantısında “3.500 Köye 350.000 Kitap” kampanyasının ve “Tarım Türküleri CD ve Kitabı”nın tanıtımı yapılırken, “Tarım ve İnsan Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması”nın ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»