05.12.2011
BTA, yeni logosuyla gülümsetiyor!
Havalimanlarından sonra İstanbul Deniz Otobüsleri’ni de hizmet ağına ekleyen BTA, yeni logosuyla kaliteli yiyecek ve içecek servisinin gülümseyen yüzü oluyor. Yolculukları lezzetle başlatan BTA, yenilikçi ve dinamik yapısını yansıtan ... ( devamı )
Sektör:
firma: BTA

19.10.2011
Ödüllü Vakıfbank Çağrı Merkezi çağrıları Jabra kulaklıkları ile yanıtlıyor
57 yıldır Türk bankacılık sektörünün önemli aktörleri arasında bulunan ve hizmet kalitesini geçtiğimiz günlerde aldığı “EN15838:2009 Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Belgelendirmesi” ile tescilleyen Vakıfbank da çağrı ... ( devamı )
firma: Jabra

09.08.2011
ODTÜ Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı (BTSP)
İş dünyamızda sektörün ihtiyacını karşılamak üzere her yıl düzenli olarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile ortaklaşa açmakta olduğumuz “Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı” 10 Ekim 2011 tarihinde başlayacaktır. Programın ... ( devamı )

20.07.2011
HP En Küçük Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcısını Tüketicilerle Buluşturdu.
HP’nin tüketicilerle buluşturduğu LaserJet Pro 100 Renkli MFP M175nw model yazıcısı KOBİ’lerin verimlilik ve etkinliklerini artırmalarına yardımcı olacak.İstanbul, 18 Temmuz 2011 – HP, LaserJet segmentinde yer alan en küçük ... ( devamı )

06.07.2011
BTK raporuna göre Millenicom pazar lideri
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Türkiye elektronik haberleşme sektörünün 2011 yılındaki ilk çeyrek kullanıcı sayıları dikkate alınarak hazırlanan raporda Millenicom alternatif telekom operatörleri arasında ... ( devamı )
Sektör:

30.06.2011
HP den yarının BT yöneticileri için baskı pazarına stratejik bakış açısı
HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, yarının bilgi işlem yöneticilerine özel, sahip oldukları stratejik rollere dikkat çeken bakış açısını sunuyor. 29 Haziran, 2011 – HP Baskı ve Görüntüleme Grubu’nun (IPG) duyurduğu mobil yazıcıdan ... ( devamı )

24.06.2011
Jabra ve Logitech dağıtım anlaşması yaptı
Jabra, Birleşik İletişim (UC) alanındaki kanal varlığını güçlendirmek için Logitech’le dağıtım anlaşması gerçekleştirdi Jabra ve Logitech, Birleşik İletişim (UC) alanında büyüme fırsatlarını değerlendirmek ... ( devamı )
firma: Jabra

06.05.2011
Jabra Avaya Dev Connect Programı Platin Üyesi Oldu
Yenilikçi kulaklık çözümleri alanında dünya lideri Jabra, Avaya Birleşik İletişim için kaliteli ses çözümleri sunan Avaya DevConnect Programı’nda Platin Üyeliğe yükseldi. Yenilikçi eller-serbest ses çözümleri mükemmel ses ... ( devamı )

05.05.2011
Jabra ile annelere iletişim özgürlüğü
Anneler Günü’nde annenize hediye edeceğiniz uygun fiyatlı, şık ve kullanışlı bir Jabra Bluetooth kulaklık ile annenize gittiği her yerde elinde cep telefonu taşımadan rahat iletişim kurma ve keyifle müzik dinleme olanağı sunuyor. ... ( devamı )

05.05.2011
BT yöneticilerine göre bulut bilişim kullanımı artacak
Cisco’nun küresel araştırması, veri merkezleri, güvenlik ve mobil uygulamalarda ağın artan önemine işaret ediyor: BT profesyonellerinin yüzde 88’i, önümüzdeki üç yıl içinde şirket veri ve uygulamalarını kısmen özel ya da ... ( devamı )
firma: Cisco
Sayfalar:
1 2 »»