01.09.2014
Model Of Celebrity Yarışmasına Katılarak Siz de Ünlü Olma Şansını Yakalayabilirsiniz!
ECE Türkiye tarafından yönetilen Beylikdüzü Migros AVM podyum ve televizyon dünyasına yeni isimler kazandırmak isteyen üç ünlü ismin işbirliğiyle yeni yüzler aramak için kolları sıvadı. Her biri kendi mesleklerinde başarıya ulaşmış ... ( devamı )

24.02.2014
Antalya Migros Çekilişle Jeep Compass Veya I-Pad Mini Kazanma Şansı Sunuyor!
15 Şubat – 15 Mayıs tarihleri arasında Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nden toplam 100 TL’lik alışveriş yapın, alışverişinizle bir çekiliş hakkı yakalayın ve yaza yeni bir Jeep Compass veya ipad mini (16 GB) ile girin.Ece Türkiye ... ( devamı )
Sektör:

09.12.2013
Antalya Migros Şanslı 50 Talihlisini Uçurdu!
Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 07 Aralık 2013 tarihinde Antalya’da ilk kez gerçekleştirilen Helikopter Etkinliği’nde ziyaretçilerine coşkulu bir ortamda uçmanın zevkini yaşattı.Antalya’da İlk kez Migros Alışveriş Merkezi’nde ... ( devamı )
Sektör:

17.07.2013
Bilyoner.com’da 7 güne 7 iPad Mini!
Türkiye’nin en çok kazandıran elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, Twitter üzerinden başlattığı yarışmayla 1 hafta boyunca her gün 1 adet iPad Mini hediye ediyor. 16 – 22 Temmuz tarihleri arasında, Bilyoner.com’un Twitter ... ( devamı )
Sektör:
firma: Bilyoner

18.09.2012
Sansendo’dan Görkemli Kutlama…
Lezzetler dünyasının adresi, Ataköy Marina Park, Sansendo, 1. Yılını muhteşem bir parti ile kutladı. Bu görkemli gecede, Sansendo’nun partisine Galatasaray Spor Kulübü Futbolcuları’ndan Emmanuel EBOUE, Dany NOUNKEU ve ... ( devamı )

27.08.2012
Zafer Bayramı’nda Ataköy Marina Park Sansendo’da
Türk Serpme Kahvaltısı ile zaferi doya doya kutlayın. Zafer Bayramı’nda Ataköy Marina Park, Sansendo’da, Türk Serpmesi Kahvaltısı ile zaferi doya doya kutlayın. Üstelik 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Türk Serpmesi Kahvaltı ... ( devamı )

31.07.2012
Ataköy Marina Park, Sansendo Restaurant ile şenlendi.
Sansendo’da mekanın ayrıcalığı ve lezzetleri şimdiden müdavini olmanıza sebep. Ataköy Marina Park Sansendo ile şenlendi… Sansendo’da mekanın ayrıcalığı ve lezzetleri şimdiden müdavini olmanıza sebep. Türkiye’deki Café&Restaurant ... ( devamı )

25.01.2012
Bu da Markaların Öss’si
Kimliklerini saklayarak gezen 4 buçuk milyon insan… Üstelik hepsi de aynı amaca hizmet ediyor. Dünyada 2015 itibariyle 10 milyar dolarlık bir pazara ulaşacağı beklenen gizli müşteri sektörü, dünya lideri markaların gözbebeği… Bugün, ... ( devamı )

07.12.2011
İlayda Sanat Galerisi Gazi Sansoy - Yüzsüzler
Rönesans resminde soylu ve güçlü sınıflara karşı eleştiri ve karikatürizasyonla da karşılaşırız. Sanatçılar, resimlerinde iktidar sahibi ailelerin şatafatlı yaşamlarını daha da abartılı ve biraz da hicivli resmederek yumuşak ... ( devamı )

21.08.2011
Number One İş “Bu İşe Şans Ver“ İş ve Eleman bulmanın en güvenilir yolu
Türkiye de İnsan Kaynakları Sitesi grubunda öne çıkmayı hedef alan Number One İş www.numberoneis.com 'la İş ve Eleman bulmanın keyfini yaşayın.Ücretsiz olarak yayınlanmakta olan sitemize ilan ve reklamlarınızı kolaylıkla verebilirsiniz.Google ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son