04.09.2014
LC Waikiki Sonbahar – Kış Sezonunu Şık ve Rahat Tasarımlarıyla Karşılıyor
Moda ve perakendenin lider markası LC Waikiki bu sonbahar da sezonun en gözde modelleriyle şıklık ve rahatlığı bir araya getiriyor. Sonbaharın vazgeçilmezi trençkotlar, deri ceketler, çeşitli renk ve desenlerdeki kazaklar, denim pantolonlar, ... ( devamı )
Sektör:

15.04.2014
SafetyGO - İş Güvenliği ve Outdoor’da Kalite ve Şıklık
İş güvenliği ve outdoor kıyafetlerinde yeni bir soluk:SafetyGO.netSafetyGO.net Red Wing, Irish Setter, Dickies, Terra ve Vasque gibi, alanlarında uzman markaların ürün satışını gerçekleştiriyor. Avcılık, outdoor ve iş güvenliği giysilerinde ... ( devamı )

20.03.2014
Moonlight Sonata Romantik Bir Şıklık Yaratıyor
Forever New, bahar aylarının romantik havasından esinlenerek yeni bir koleksiyona imza atıyor: Moonlight Sonata. Bu yeni koleksiyon, zengin parçalarıyla narin bir kadın duruşu yaratıyor.Baharın habercisi renklerden oluşan renk paletinde koyu ... ( devamı )
Sektör:

15.01.2014
En Şık Hediye Ramsey’de
Erkek modasının öncü markalarından Ramsey, yenilikçi, şık ve stil ürünlerden oluşan zengin koleksiyonu aynı zamanda özel indirim fırsatlarıyla Sevgililer Günü’nde kadınların hediye seçimini kolaylaştırıyor. Hem klasik hem de spor ... ( devamı )
Sektör:
firma: Ramsey

15.01.2014
Kışın Bol Vitamin Almanın Doğal Yolu
KIŞIN BOL VİTAMİN ALMANIN DOĞAL YOLU; Tefal XXL 1200W Gümüş Katı Meyve Sıkacağı Tefal XXL 1200W Katı Meyve Sıkacağı ile bol vitaminli ve lezzetli meyve suları hazırlayarak kışı sağlıklı ve formda geçireceksiniz. Hızı ve kolaylığı ... ( devamı )
firma: Tefal

13.01.2014
Sevgililer gününde sevdiklerinize Colin’s Şıklığını Armağan Edin!
Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, yaklaşan Sevgililer Günü’ne özel sevdiklerine hediye almak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor. COLIN’S, geniş jean seçeneklerinin yanında tamamlayıcı ... ( devamı )
Sektör:
firma: Colin’s

14.12.2013
So CHIC ile Yılbaşı Gecenize Şıklık Katın
So CHIC, her sene olduğu gibi bu yılbaşında da çok özel bir koleksiyona imza atmakta… Fransızca’da siyah anlamını taşıyan Noir ismiyle satışa sunulan koleksiyonda yılbaşı geceniz için birbirinden şık tasarımlar yer almakta. ... ( devamı )
Sektör:
firma: So CHIC

08.12.2013
SyTavla
SyTavla, tavlanın karakteristik özelliklerini modern tasarımla birleştirdi. Sanatsal işçilik ve kaliteli malzemelerle tutkuyu artırıyor. Ahşap ve derinin mükemmel uyumunu, şık detaylarla bütünleyen SyTavla Koleksiyonları, oyun zevkini ... ( devamı )
firma: SyTavla

09.07.2013
Işık Üniversitesi 14. Dönem Mezuniyet Töreni Büyük Bir Coşku İçerisinde Gerçekleşti.
Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde 06.07.2013 Cumartesi günü düzenlenen 14. Dönem Mezuniyet Töreni, öğrenci, veli ve yakınlarından oluşan kabalık ve coşkulu bir davetli topluluğu ile gerçekleştirildi. Tören, Işık Üniversitesi ... ( devamı )

27.06.2013
Meksika Monterrey Tech Üniversitesi Işık Üniversitesinin düzenlediği Yaz Okulunda!
Bu yıl ilki yapılan ve 8 -29 Haziran 2013 tarihleri arasında Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde gerçekleşen Uluslararası Yaz Okuluna, Meksika’dan Monterrey Tech (Tecnológico de Monterrey) öğrencileri katıldı. Işık Üniversitesi İktisadi ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son