01.11.2016
Bilgi Eğitim’de Anne-Babalarla Buluşuyor
Bilgi Eğitim, çocuklarını anlamak ve onlarla daha iyi iletişim kurmak isteyen ebeveynler için ‘Ana-Baba Okulu’ eğitim programını başlatıyor. 3 hafta sürecek program İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Bursa’daki merkezi BİLGİBursa’da ... ( devamı )

25.10.2016
Halkla İlişkiler ’in Duayenleri Deneyimlerini Paylaşacak
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim konulu eğitim programı düzenliyor. 5 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek eğitimlerde, sektörün önde gelen isimleri halkla ilişkiler alanındaki kurallar ... ( devamı )

28.03.2013
Genç Profesyoneller Dijital Pazarlama Akademi’de Buluşuyor!
İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında İst. Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi’de genç profesyonelleri sektör uzmanları ile bir araya getiriyor. ... ( devamı )

13.07.2012
Buğday Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden “Ekolojik Sosyal Girişimcilik Yaz Okulu”
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, 11-17 Ağustos tarihlerinde derneğin Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi'nde “Ekolojik Sosyal Girişimcilik” başlıklı bir yaz okulu düzenliyor. Okula katılan öğrencilerin, ... ( devamı )

27.12.2011
Yurttaş Gazetecilik Sertifika Programı İstanbul Bilgi Üniversitesinde Başlıyor
Ana akım medyanın duyuramadığı haberlerin internet üzerinden duyulmasını ve paylaşılmasını sağlayan yurttaş gazeteciliğin, ülkemizde daha bilinçli bir şekilde yürütülmesi adına düzenlenen “Yurttaş Gazetecilik Sertifika ... ( devamı )

05.10.2011
Dünya İş Forumu New York la Aynı Anda Bilgi Üniversitesi’ nde
Bill Clinton, Starbucks CEO’su Howard Schultz, General Electric CEO’su Jack Welch, Seth Godin ve Malcolm Gladwell’in konuşmacı olarak katılacağı Dünya İş Forumu 5-6 Ekim’de online yayınla BİLGİ’de! ABD’nin New York şehrinde ... ( devamı )

09.05.2011
İstanbul Bilgi Üniversitesi nin gelenekselleşen bahar festivali BİLGİ Mayfest 10 11 12 Mayıs tarihleri nde Santral Kampüsü’nde gerçekleşecek
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin gelenekselleşen bahar festivali BİLGİ Mayfest 10-11-12 Mayıs tarihlerinde Santral Kampüsü’nde gerçekleşecek. Hayko Cepkin, Sıla ve Kenan Doğulu’nun sahne alacağı festivalde, animasyonlar, ... ( devamı )

05.05.2011
İstanbul Bilgi Üniversitesi Kadını Güçlendirme Prensipleri ile Yola Çıkan “Eşitlik İş Demektir” Etkinliğine Ev Sahipliği Yapıyor
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ev sahipliğini üstlendiği Türkiye İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu’nun “Eşitlik İş Demektir” etkinliği “Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu” ve “TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ... ( devamı )
Sayfalar:
1