29.09.2017
Anavarza Bal ürünleri Balgurmesi.com’da
Kahvaltıların vazgeçilmezi Anavarza Bal, Türkiye\\\'nin zengin florası sayesinde Akdeniz, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinden özenle toplanan ve tüm analizleri tam olarak yapılmış sağlıklı ballarını,sizlere tüm doğallığı ... ( devamı )
Sektör:

25.10.2016
Tansel Baybara İmzalı Ürünler Özel Bir Etkinlikle Satışa Çıkıyor
Tasarımcı Tansel Baybara imzalı dekor ürünleri ve aksesuarlar, bir garage sale etkinliği kapsamında tasarım meraklılarıyla buluşacak. 2013 yılında kurduğu Tasarım Hikayecisi adı altında takı, aksesuar ve dekor gibi geniş yelpazede ... ( devamı )

15.04.2014
SafetyGO - İş Güvenliği ve Outdoor’da Kalite ve Şıklık
İş güvenliği ve outdoor kıyafetlerinde yeni bir soluk:SafetyGO.netSafetyGO.net Red Wing, Irish Setter, Dickies, Terra ve Vasque gibi, alanlarında uzman markaların ürün satışını gerçekleştiriyor. Avcılık, outdoor ve iş güvenliği giysilerinde ... ( devamı )

31.03.2014
Sephora ile Çarpıcı Pastel Tonlarda Bir İlkbahar
Tadına doyulmayan yanaklar, gölgeli ve renkli saçlar, şeker gibi tırnaklar, baby doll bakışlar için Sephora yazın en çarpıcı pastel renklerini sunuyor. Sephora Arty Pastel koleksiyonunun moda sanatçısı pastel renkleri pop renkler gibi kullanıyor. ... ( devamı )
Sektör:

20.01.2014
Hem Organik Hem Lezzetli
Kimler tatlı sever?Evet, cevabını duyabiliyoruz.Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan Chokoliva, sürülebilir çikolatalı krema. Organik ve sağlıklı olan bu ürün hem damak tadınız, hem de sağlığınız için harika bir lezzet. Eminiz ... ( devamı )

05.12.2013
İsmek Eğitimleri ile Meslek Sahibi Olun
Günümüzün gözde mesleklerinin eğitimleri artık İSMEK’te. Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi, Çanta-Ayakkabı Çizimi, 3 D Max ve İllüstrasyon’un da aralarında olduğu yeni pek çok branş, eğitimini başarı ile tamamlayan kursiyerlerini ... ( devamı )

24.10.2013
Kinoa’nın Mucizevi Etkisi Abba İle Saçlarınızda
Yüzyılın keşfi olarak ilan edilen ve dünya sağlık otoritelerinin gözbebeği olan kinoa bitkisinin özleri başta olmak üzere; soya, arpa ve Tri – Molecular Protein Complex* ile zenginleştirilmiş % 100 vegan formüllü “abba Saç ... ( devamı )

15.05.2013
Abdi İbrahim Sağlık Ürünleri Uluslararası Arenada Emin Adımlarla İlerliyor…
2003 yılından bu yana ,ndeki liderliğini sürdüren Abdi İbrahim, yeni yatırım stratejileri kapsamında giriş yaptığı Sağlık Ürünleri kategorisindeki ürünleriyle dünya pazarlarına giriyor.Abdi İbrahim’in Sağlık Ürünleri ... ( devamı )

16.04.2013
Seksi İç Çamaşırı Ürünlerinde Kampanya
Vücut çorabı adından da anlaşılacağı gibi bütün vücudu saran çorap türüdür. Değişik modellere sahip vücut çorapları iç giyim kategorisinde en çok aranan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle son zamanlarda bayanların ... ( devamı )
Sektör:
firma: Bizde.com

25.02.2013
Rahatlatıcı ve Sakinleştirici Etki İçin Pamuklu Ürünleri Tercih Edin!
COTTON USA tarafından yaptırılan yeni bir bilimsel araştırma, doğal elyaftan üretilmiş tekstil ürünlerinin beyin faaliyetleri üzerinde olumlu etkileri olduğunu ortaya koyuyor. Yapılan araştırmada günlük yaşamın parçası olan farklı ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son