03.01.2013
Dünya Hollanda’yı örnek alıyor Hollandalılar ise bir Türk şirketini
Seyitömer Termik Santrali ihalesinde verdiği teklifle bugüne kadar yapılan özelleştirmelerde bir kooperatif şirketi olarak en yüksek teklifi veren Konya Şeker, 2012’nin son özelleştirme ihalesinde bir ilke de imza attı. Ülkemizdeki ... ( devamı )

06.07.2011
FLO Konuşturuyor Kampanyası İstanbul Mobil Pazarlama Sohbetleri’nde örnek uygulama olarak gösterildi
FLO’nun dünya organize perakende sektöründe içeriği ile bir ilk olma özelliği taşıyan mobil pazarlama çalışması “FLO Konuşturuyor” MMA Türkiye (Mobile Marketing Association) tarafından Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen ... ( devamı )

07.05.2011
Yeşil Kutu nun mobil eğitim üssü Yeşil Vagon Türkiye den çıktı, Avrupa ya örnek oldu
10 yılı aşkın süredir Bölgesel Çevre Merkezi (REC) tarafındanAvrupa çapında uygulanan ve Türkiye’de, REC, T.C. Millî Eğitim Bakanlığı, T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliğinde 2005’ten bu yana sürdürülen uluslararası Yeşil ... ( devamı )

18.05.2010
Örnek Sevgililer “ŞEHR-İ AŞK” Eskişehir’de Aşk Tazeleyecek!
Aşkın ve sevginin yeni şehri olmaya hazırlanan “Şehr-i Aşk” Eskişehir, 22 – 23 Mayıs 2010 tarihleri arasında iki gün boyunca; sevgileriyle Türkiye’ye örnek olmuş çiftleri ağırlayacak! Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ... ( devamı )

02.03.2010
Kardelenler, ‘kadınlara fırsat eşitliği’nde BM’ye örnek proje oldu
Kardelenler, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından düzenlenen Pekin+15 etkinliği kapsamında kadınlara fırsat eşitliği sağlayan örnek projeler arasına alındı. Turkcell’in Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile birlikte 10 yıldır yürüttüğü ... ( devamı )
Sektör:
firma: Turkcell

28.01.2010
PHILIPS TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ ÇALIŞANLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Philips’in tüm Türkiye çapında satış ve pazarlama aktivitelerinde görev alan 400 saha satış elemanı, Antalya’da her yıl gerçekleştirdikleri motivasyon toplantılarının ardından eğlence düzenlemek yerine bir ilköğretim okulunu baştan ... ( devamı )

28.05.2009
Akbank dünyaya örnek gösteriliyor
Akbank’ta gerçekleştirilen CRM çözümü, SAP AG tarafından “En İyi İş Uygulaması” seçildi ve dünya genelinde finans kuruluşlarına örnek uygulama olarak tanıtılıyor.Dünyanın en büyük yazılım firmalarından SAP, faaliyet gösterdiği ... ( devamı )
Sektör:
firma: Akbank

30.01.2009
Türkiye’nin ilk yatay ofis konseptinin örnek ofisi Haliç’te tanıtıldı. Flatofis örnek ofisi tanıtıldı.
Türkiye’nin ilk yatay ofis konseptinin örnek ofisi Haliç’te tanıtıldı FLATOFİS ÖRNEK OFİSİ TANITILDIKeyifli ve konforlu bir iş yaşamının kapılarını açacak olan Türkiye’nin ilk A sınıfı yatay ofis projesi Flatofis’in ‘Örnek ... ( devamı )
Sayfalar:
1