06.03.2015
En İyi Web Sitesi Ödülü Demir Hayat Sigorta’nın
Amerikan Interactive Media Council firması tarafından her yıl düzenlenen ve farklı iş kollarına yönelik Web sayfası tasarımlarını değerlendiren Interactive Media Awards (IMA) adlı yarışmada, sigorta sektörü kategorisinde, Demir Hayat Sigorta’nın ... ( devamı )

11.07.2014
Neomarin’den Ramazan’a Özel Ödüllü Yarışma
ECE Türkiye tarafından yönetilen Neomarin Alışveriş Merkezi’nde Gönder BiMani ödüllü yarışması başladı. Teknolojinin ve geleneğin beraber olduğu yarışmaya katılım Neomarin Facebook sayfasından yapılacaktır. Verilen ... ( devamı )
Sektör:

21.04.2014
ANKAmall’da gezmek ödül kazandırıyor…
Kısa süre önce lansmanı yapılan ve perakende sektörü için devrim niteliği taşıyan akıllı telefon uygulaması Boni, ANKAmall’da! Kurulan yüzlerce IBeacon ile ANKAmall ziyaretçileri ‘Gezdikçe Kazan’ uygulaması aracılığıyla alışveriş ... ( devamı )
Sektör:

12.03.2013
Midtown Hotel aşçıları ödüle doymuyor!
Midtown Hotel’de yer alan More Restaurant’ın, uluslararası ödüllere sahip aşçıları, hazırladıkları tadına doyulmaz lezzetlerle, ödüle de doymuyor. Yenilikçi yaklaşımlarıyla klasikleşmiş Türk lezzetlerini bambaşka bir boyuta ... ( devamı )

27.02.2013
Yaş Çay Alım Modülü İle; Yaş Çay Alım ve Müstahsil Hesaplarının Takibi Online Yapılıyor
Karahancı Gıda Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup; Hancı Çay\'ı piyasaya sunarak iş hayatındaki faaliyetlerine başlamıştır. Hancı Çay, tüketiciye farklı lezzetler ve sağlıklı ürünler sunma gayesiyle yola ... ( devamı )

15.10.2012
‘LAVA Culinary Olympic Team Aşçılık Olimpiyatlarından Ödül Aldı
Ünlü şef Rafet İnce kaptanlığındaki ‘LAVA Culinary Olympic Team’, 05-10 Ekim tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilen İKA Dünya Aşçılık Olimpiyatları’ndan 3 Gümüş, 2 Bronz madalya ve 2 diploma ile döndü. Dünya ... ( devamı )

02.10.2012
avmmall.com En İyi Yabancı Alışveriş Portalı seçildi!
avmmall.com’a ABD’den Teknoloji Ödülü Internet ve teknoloji alanında ABD’nin en saygın kuruluşları arasında yer alan Internet Marketing Association (IMA), avmmall.com’u en iyi yabancı alışveriş portalı seçti.Internet Marketing ... ( devamı )
Sektör:
firma: Avm Mall

01.10.2012
Dijital dünyanın oyun ödülleri GameX 2012’de verilecek.
4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan GameX Dijital Eğlence Oyun Konferansı ve Fuarı’nda bu yıl ilk kez “GameX Video Oyunları Ödülleri” verilecek.Gamex 2012 GameX Video Oyunları ... ( devamı )

12.09.2012
Hardal Restaurant “En İyi Dünya Mutfağı Ödülü’nü Aldı
Mar Group bünyesinde hizmet veren, Dünya mutfağından örnekler sunan Hardal Restaurant, Gecce 2012 Mekan Oscarları gecesinde “En İyi Dünya Mutfağı Ödülü”ne layık görüldü. İkinci kez bu ödülü alarak İstanbul'un en iyilerinden ... ( devamı )

27.08.2012
Evaramayason ile Dumankaya’yı Önerenler Twitter’da da Kazanıyor!
Dumankaya projelerinde 2.el satılık ve kiralık konut arayanların buluşma noktası www.evaramayason.com’ dan ödüllü sosyal medya kampanyası: Ev Aramaya Son Twitter Marka Elçisi 27.08. 2012, İstanbul – Devam eden Dumankaya ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son