21.06.2011
Penti Mayo Özgün, Şık ve Rahat Koleksiyonuna Deniz Berdan’ın Tasarımları ile Renk Katıyor!
Kendine özgü stili ve moda bloguyla dikkat çeken Deniz Berdan, Penti Mayo için çok özel bir kreasyona imza attı!!! Penti Mayo, 2011 yazı için hazırladığı renkli, eğlenceli ve rahat Plaj Koleksiyonu’nun yanı sıra; Deniz Berdan’ın tasarladığı ... ( devamı )
firma: Penti

02.02.2010
Sevgililer Günü için en eğlenceli hediyeler…
Klasik hediyelerden sıkılan, farklılık ve sürpriz isteyen bayanlara alınacak en ideal Sevgililer Günü hediyeleri buldumbuldum.com’da. Madonna, Beyonce ve Megan Fox’un favori saati Too Late, mikrodalga fırında ısıtıldıktan sonra giyilen ... ( devamı )

29.12.2009
Mikrodalga fırında ısıtılarak giyilen Sıcak Çoraplar, soğuk kış günlerinin en iyi dostu
Sıcacık ve aromalı bir armağan:Sıcak Çoraplar Soğuk ve karlı kış günlerinin en iyi dostu sıcacık bir çorap ve enfes bir kahvedir. Kış mevsiminde bu keyfe eşlik edecek özel bir ürün arayanlara buldumbuldum.com, sıcacık bir çözüm ... ( devamı )

18.11.2009
Bacaklarda İtalyan şıklığı
Modanın kalbi İtalya’nın ünlü çorap markası Calze Levante, bacaklara muhteşem siluetler kazandıran modelleriyle Mendo’s Mağazaları’nda...Mendo’s mağazaları İtalya’nın en çok tercih edilen çorap markası Calze Levante’yle, ... ( devamı )

08.05.2009
Marks & Spencer’da akıllı ürünler geçidi
Modaya yön veren ünlü İngiliz perakende devi Marks&Spencer yarattığı teknolojik ürünlerle farklılığını yeniden ortaya koyuyor.Modern ve klasiğin, gösteriş ve sadeliğin, geçmiş ve geleceğin mükemmel birlikteliğini koleksiyonlarında ... ( devamı )
Sayfalar:
1