07.11.2016
Kyocera’dan Yeni Bir Çözüm Daha: KYOCERA Fleet Services
Kyocera’dan Yeni Bir Çözüm Daha: KYOCERA Fleet Services Kyocera yeni uzaktan bakım ve yönetim aracı KYOCERA Fleet Services çözümünü piyasaya sürdü. Bulutta yer alan bu yeni web tabanlı çözüm, bayilerin ve hizmet sağlayıcıların müşterilerinin ... ( devamı )

05.12.2013
Havalandırma Sistemine Profesyonel Çözümler
Günlük hayatta pek çok yerde havalandırma ihtiyacı karşımıza çıkmaktadır.Kullanım yerinin ihtiyaçlarına göre havalandırma tesisatının tasarımı ve uygulaması doğru mühendislik yaklaşımları ile yapılır.Uzun yıllar içinde oluşan ... ( devamı )

15.08.2013
Ofis Adresim Hazır Ofis Çözümleri İle Hizmet Veriyor
Ofis Adresim Hazır Ofis Çözümleri İle Hizmet Veriyor Şirket merkezi İstanbul dışında olan, İstanbul’da olmanın faydalarından yararlanmak isteyenler, riske girmeden emin adımlarla büyüme planları yapan genç girişimciler, sanatçılar, ... ( devamı )

27.08.2012
İlk altı ayda motosiklet satışları düştü
Bu yılın ilk altı ayında trafiğe tescil kaydı yapılan motosiklet sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6.7 azalarak 81 bin 195 adete geriledi. MOTED Başkanı Başarı Erbaş, “Satışların artması için ÖTV indiriminin ... ( devamı )

28.02.2012
Polycom ve Ericsson, Telekom Operatörleri İçin Standartlara Dayalı HD Görsel İletişim Çözümü Sunuyor
Standartlara dayalı tümleşik iletişimde dünya lideri olan Polycom ve telekom operatörlerinin lider teknoloji ve servis sağlayıcısı Ericsson, Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde operatörlere ekonomik ve birlikte çalışabilir ... ( devamı )

05.01.2012
Ifs, Erıcsson İle Yaptığı Anlaşma Çerçevesince İsveçli Telekom Şirketinin Çözüm Sağlayıcısı Oldu
Küresel kurumsal uygulamalar şirketi olan IFS, Ericsson ile bir çerçeve anlaşması imzaladığını duyurdu. Bu anlaşma kapsamında, Ericsson’ın İsveç’teki saha hizmetleri IFS ERP Uygulamaları ile yönetilecek. Sözleşmenin değeri ise ... ( devamı )

04.01.2012
Bilgisayar Arızalarına Pratik Çözümler Geliyor
PRATİK SERVİS, karşılaşabileceğiniz tüm bilgisayar arızalarına pratik çözümler sunuyor Pratik Servis, iş ve gündelik yaşamınızın önemli bir aracı olan bilgisayarınızda yaşayabileceğiniz çeşitli sorunlara hızlı ve pratik ... ( devamı )

30.11.2011
Depreme hazırlık için doğru çözüm: Çelik yapılar
Türkiye’deki 19 milyon konutun yarısının önümüzdeki 10 yılda yenileneceğini söyleyen ZBS Alfaçelik Genel Müdürü Rıdvan Murat, “Yeni kentler kurulurken hızlı, depreme dayanıklı, çevreci ve ekonomik bir dönüşüm için, ... ( devamı )

06.10.2011
Huawei CeBIT’ te iş dünyasını en ileri çözümlerle tanıştıracak
Bilgi ve iletişim teknolojilerinde dünyanın en büyük çözüm sağlayıcılarından biri olan Huawei, 6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’da iş dünyasını yenilikçi ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son