29.10.2017
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi İnternette aradığımız zaman bulamadığımız, hayatımızda pek önem vermediğimiz ancak yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz ürünleri bulabileceğimiz bir site var. 1dahasoyle.com, ... ( devamı )

02.11.2016
Vodafone Özel İndirim ve Fırsatlarla Maraton Coşkusunu Artıracak
Vodafone'lular, 13 Kasım'da düzenlenecek Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na özel olarak Pinkberry, Shake Shack, Juico ve Sanda Spa'da indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek. Vodafone, 13 Kasım Pazar günü koşulacak Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na ... ( devamı )

25.10.2016
Tansel Baybara İmzalı Ürünler Özel Bir Etkinlikle Satışa Çıkıyor
Tasarımcı Tansel Baybara imzalı dekor ürünleri ve aksesuarlar, bir garage sale etkinliği kapsamında tasarım meraklılarıyla buluşacak. 2013 yılında kurduğu Tasarım Hikayecisi adı altında takı, aksesuar ve dekor gibi geniş yelpazede ... ( devamı )

04.09.2014
Neomarin’den 5. Yaşına Özel Sürprizler
Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Pendik Neomarin Alışveriş Merkezi, yönetimini Ece Türkiye üstlendiğinden bugüne, gerek ziyaretçi sayısı gerek cirosu ile Anadolu Yakası’nda dikkat çekmeye devam ediyor. 5’inci yılını kutlayan ... ( devamı )
Sektör:

18.07.2014
ACity’de Çocuklara Özel Bayram Coşkusu Başladı
ACity’de Çocuklara Özel Bayram Coşkusu Başladı ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini alışverişin avantajlı haliyle buluşturmaya devam ediyor.ACity Alışveriş Merkezi’nde 18 – 27 Temmuz tarihleri ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

11.07.2014
Neomarin’den Ramazan’a Özel Ödüllü Yarışma
ECE Türkiye tarafından yönetilen Neomarin Alışveriş Merkezi’nde Gönder BiMani ödüllü yarışması başladı. Teknolojinin ve geleneğin beraber olduğu yarışmaya katılım Neomarin Facebook sayfasından yapılacaktır. Verilen ... ( devamı )
Sektör:

12.06.2014
Douglas’tan Babalar Günü’nde Özel İndirim!
Douglas mağazalarında, Babalar Günü’ne özel bütün parfümlerde ve erkek bakım ürünlerinde kaçırılmayacak indirim fırsatı sunuyor.Babalar Günü’nde Douglas Kart sahipleri bütün parfümlerde ikinci üründe %40, bütün erkek bakım ... ( devamı )
Sektör:

03.06.2014
Özel Mediface Tıp Merkezi’nin SGK ile anlaşması başladı.
Özel Mediface Tıp Merkezi’nin Mayıs ayından itibaren SGK ile anlaşması başladı.Kulak Burun Boğaz hizmetinde SGK hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Mediface Tıp Merkezi, Kulak Burun Boğaz, dalı altında Estetik Kulak Kepçesi Ameliyatı, ... ( devamı )

03.06.2014
Özel Mediface Tıp Merkezi Hizmete Açıldı!
1990′lı yıllarda Op.Dr. Hadi Nural ile Op.Dr.Erkan Dodanlı’nın Haseki Hastanesi’nde birlikte ihtisas yapmalarıyla başlayan dostluk 1997 yılında Antalya’nın ilk özel Kulak Burun Boğaz Merkezi ENT’i kurmaları ile iş ortaklığına ... ( devamı )

24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy
Sayfalar:
1 2 3 »» son