Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Ykm’den Yılbaşına Özel Kampanyalar - Basın Bülteni

Telefon: 0212 292 25 80

Yetkili Kişi: Aslı Melis Akcan

Web: www.ykm.com.tr

Ekli Görseller & DökümanlarYkm’den Yılbaşına Özel Kampanyalar

Tarih: 22.12.2009
Bu yılbaşı hem dolabınızda, hem evinizde yeni bir başlangıç yapmak, sevdiklerinizi mutlu etmek için YKM mağazaları, binlerce farklı çeşitte ürün ve marka ile sizleri bekliyor… Üstelik Bonus’a özel olarak, en güzel yeni yıl hediyesi olan selektif parfümler %25, selektif makyaj ve cilt bakım ürünleri ise %50’ye varan indirim fırsatıyla!*

Yılbaşı akşamı ne giyeceğim, sevdiklerime ne hediye alacağım, farklı hediye seçeneklerini en avantajlı ve en keyifli alışveriş deneyimi ile nereden alabilirim diye merak edenler… Bu yılbaşı da YKM, herkesin beğenisine uyacak farklı hediye seçeneklerini aynı çatı altında toplayan mağazaları ile yanınızda. YKM’de, 19-31 Aralık tarihleri arasında Bonus ile yapacağınız selektif parfüm alışverişlerinizde %25, selektif makyaj ve cilt bakım alışverişlerinizde ise %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik Bonus’a özel 8 taksit fırsatıyla!

YKM tek bir çatı altında müşterileri ile buluşturduğu zengin ürün seçeneklerinin yanı sıra avantajlı kampanyaları ve kendi markalarıyla da, yılbaşı alışverişlerinizin ilk adresi olacak.

www.ykm.com.tr

BİLGİ İÇİN:
PRO İletişim Danışmanlığı // 212 292 25 80
Aslı Melis Akcan melis@proiletisim.com
İrem Akın irem@proiletisim.com
Kampanyaya, Tom Ford, Clinique ve Este Lauder dahil değildir. Bazı markalarda %20 oranında indirim geçerlidir.

Etiketler: ykm , makyaj , fırsat , hediye
Sayfa URL'si: