Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yenilenme Zamanı - Basın Bülteni

Adres: ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.Mimar Sinan Mahallesi Çavuşbaşı Serhat Sok. No:1 Çekmeköy - İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: 0216 642 60 60

Fax: 0216 642 60 60

Yetkili Kişi: Roman

Web: www.roman.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Yenilenme Zamanı

Tarih: 03.11.2016
Roman Sonbahar/Kış koleksiyonu ile 70’li yılların renk ve desenlerini lüks vurgularla yeniden yorumlarken, sonbahar havasına inat pozitif ve dinamik haliyle yenilenme zamanı diyor.

70’li yılların esintilerini yoğun olarak hissettiğimiz koleksiyonda desen çeşitliliği heyecan verici! Desenleri karıştırarak giymek ise sezonun olmazsa olmazı. Floral desenler, elbise ve bluzları canlandırırken; empirme ve jakar dışında suni kürkler de canlı renkleriyle kendini gösteriyor. Jakarlardaki gold yüzeyler ve rengarenk biyeler ise güçlü bir etki yaratıyor.

Geçmiş; ilham veren şık temaları ve enerjik renkleriyle adeta modern bir şıklık sunuyor. Romantik, klasik ve modern tarzı renkli basma desenler ile bir arada kullanmak geçmişe yolculuk niteliğinde. Geniş paça uzun ve kısa pantolonlar, yüksek belleri ve cep detayları ile dikkat çekerken, kalın yün kazakları ışıltılı parçalarla kullanmak konforlu lüks etkisi yaratıyor. Sezonun klasiği ekoseler ise birbirinden farklı iplikte çalışılmış desenleriyle eteklere, bluzlara ve kabanlara alternatif bir görünüm katıyor.

Hepsi ve daha fazlası için sizleri Roman mağazalarına davet ediyoruz. Online satış için ise roman.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.

İHTİŞAM EKSPRESİ


Roman’ın Sonbahar/Kış koleksiyonu, nostaljik ve iddialı bir sezonu karşılıyor. Jakarlar, üç boyutlu aplikeler, tüller ve dev fiyonklarla feminenliğini ortaya koyarken, içindeki çocuğa da kulak vermeyi unutmayan bir Roman kadını var karşımızda. Renkleri ve desenleri yeniden yorumlayarak, modern ve güçlü kadını adeta geçmişte yolculuğa çıkartıyor.

Dönemsel esintilerin ve vintage ruhunun sokaklara yansıyacağı kış sezonunda, metalik ve ışıltılı kıyafetler şehir hayatına adapte edilirken, Rönesans dönemini anımsatan figürler ve elbiseler koleksiyonun retro tarzına vurgu yapıyor. Koleksiyondaki bir diğer vurgu ise ürünleri kişiselleştiren birbirinden farklı nakış ve aplikeler…
Koleksiyondaki desen çeşitliliği ise heyecan verici! Floral desenler, elbise ve bluzları canlandırırken; empirme ve jakar dışında yapay kürkler de iddialı renkleriyle kendini gösteriyor, jakarlardaki altın yüzeyler ve rengarenk biyeler ise güçlü bir etki yaratıyor.


Geçmiş ilham veren şık temaları ve enerjik renkleriyle adeta modern bir şıklık sunuyor. Renkli basma desenler kullanarak, romantik, klasik ve modern tarzı bir arada harmanlayarak insanı geçmişe götürüyor. Geniş paça pantolonlar, yüksek belleri ve cep detayları ile dikkat çekerken, kalın yün kazaklar ile lüks ve gündelik bir etki yaratıyor. Sezonun klasiği ekoseler ise birbirinden farklı iplikte çalışılmış desenleriyle eteklere, bluzlara ve kabanlara şık bir görünüm katıyor.

Koleksiyonun vazgeçilmezi bomber ceketler baskı ve desenleriyle sezonun hit olmaya aday parçalarından… En parlak dönemini yaşayan şişme montlar, genişleyen hareket alanları ve yumuşaklığıyla geniş bir konfor alanı sunuyor. Bluzlarda dikkat çeken boyundan bağlı fiyonklar sezonun favori desenleriyle güçlendirilerek minimalist bir tarz yakalıyor.


Zamansız dantel ve güpürler floral desenleri ile elbise ve bluzlara romantik bir hava katıyor. Pantonlonlar da flare paça trendi devam ederken, floral desenli bol pantolonlar cool görüntüsüyle dikkat çekiyor.
Gece grubunda modayı ele geçiren parlak ve ipeksi lüks kadifeler, mücevher görünümünde işleme ve aplikelerle zenginleştiriliyor. Payetler gündüz ve geceye ışıltı katmaya devam ediyor. Renkli güpürler ve taş işlemeli elbiseler ile gece davetlerinde şıklığınız ile göz kamaştıracaksınız.
Sezonda vazgeçilmez beyaz ve siyah dışında; haki, hardal sarısı, bordo, tarçın, zümrüt yeşili, turkuaz, oranj, pembe, mor ve kobalt mavi renkleri öne çıkıyor.
Roman koleksiyonu yakından görmek için sizleri Roman mağazalarına davet ediyoruz. Online satış için ise roman.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.Sayfa URL'si: