Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yeni Yıla En Yeni Teknolojiyle Adım Atın - Basın Bülteni

Yeni Yıla En Yeni Teknolojiyle Adım Atın

Tarih: 23.12.2009
2009’un son günlerini ardınızda bırakırken son teknolojinin keyfini Casper’ın Intel Turbo Quad Core işlemcili Nirvana’sıyla yaşayın. Casper’ın birbirinden cazip kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Intel Turbo Quad Core işlemcili Nirvana yoğun ve hareketli iş temposuna sahip kişilere gittikleri her yerde maksimum performans vaad ederken, ev kullanıcılarına da rakiplerinden çok daha hızlı ve keyifli bir eğlence deneyimi sunuyor.

Casper’ın teknoloji tutkunlarının tüm beklentilerine yanıt veren Nirvana dizüstü bilgisayar serisinin yeni ürünü olan Intel Turbo Quad Core işlemcili Casper Nirvana 2010’lu yıllara girerken son teknolojinin keyfini dizlerinize getiriyor. Dünyada ki ilklerden biri olan ve şimdi de dizüstü bilgisayarlar için geliştirilen Intel Turbo Quad Core işlemciyle donatılan Casper Nirvana bilgisayarlarından 2 kat daha yüksek performans ve hız bekleyen kullanıcılar için köklü değişiklikler yaratıyor. Yeni yıl ile birlikte herkesin bilgisayar sahibi olmasını sağlayacak uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan yeni Nirvana ile birlikte Casper web cam, speaker ve NOD 32 antivirüs programı da Casper’ın size hediyesi oluyor.

Üst düzey bir masaüstü bilgisayarı aratmayacak hız ve performansı dizüstü bilgisayar konforuyla sunan Casper Nirvana i7-720QM Intel ® Core™ i7 İşlemci ile kullanıcısına benzersiz bir deneyim sunuyor. 2 GB DDR3 Nvidia Geforce GT 240M Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek) ile gelen üstün grafik performansı sayesinde; Casper Nirvana ile HD kalitesinde videolar oynatabilir, güç gerektiren Direct X 10 destekli oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Yeni Nirvana’daki 4 GB DDR3 1066 MHz DDR3 Bellek dizüstü bilgisayardaki kullanımınıza daha geniş banttan data aktarımı ve akıcı bir performans sunarken, 500 GB Sata Harddisk ise depolama kapasitesini en üst seviyeye taşıyor. Casper Nirvana, HDMI girişi ile FULL HD görüntü keyfini LCD ve Plazma TV‘lerle buluşturuyor. Casper Nirvana’da bulunan E SATA özelliği, uyumlu harici disklerin bilgisayarda sabit disk hızıyla çalışmasını sağlıyor. Casper Nirvana, Intel® PRO/ Wireless N-Draft destekli kablosuz ağ bağlantısı ve bluetooth özellikleri ile gerçek bir mobil kullanım deneyimi yaşatıyor. Yeni Casper Nirvana iki kat artan güç ve performansın yanı sıra daha uzun pil ömrü, cazip fiyatı ve şık tasarımlarıyla da kullanıcıların tercihleri arasında ön sıraya yerleşiyor.

Ayrıntılı bilgi için;
Pelin GÜLER
Üçgen İletişim
212- 276 36 77

Etiketler: casper , yeni yıl , lcd plazma
Sayfa URL'si: