Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yeni Touareg Pazara Hızlı Girdi - Basın Bülteni

Yeni Touareg Pazara Hızlı Girdi

Tarih: 16.06.2010
Volkswagen AG’nin Türkiye’de düzenlendiği ‘Uluslararası Bölge Lansmanı’yla tanıtılan Yeni Touareg, Türkiye pazarına sunulduğu ilk haftada 63 adetlik satış rakamına ulaşarak önemli bir başarıya imza attı.

Nisan ayında 30 ülkeden 500’ü aşkın Volkswagen Yetkili satıcısının katıldığı

‘Uluslararası Bölge Lansmanı’yla dünyaya tanıtılan Yeni Touareg, Türkiye pazarına hızlı giriş yaptı.

Birinci nesliyle tüm dünyada 500 bine yakın satış rakamına ulaşarak büyük başarı kazanan Volkswagen’in Touareg modelinin ikinci nesli, Türkiye pazarına sunulduğu ilk haftada 63 adetlik satış rakamına ulaştı.

Önemli filo şirketlerinin de büyük ilgi gösterdiği Yeni Touareg için ayrıca müşterilere özel avantajlı uygulamalar da var; Touareg’ini Yeni Touareg ile değiştirmek isteyenler vdf’nin 1,06’a düşürülen özel faiz oranından yararlanabiliyor.

Volkswagen’in lüks segmentte yeni tasarım DNA’sını takip eden sekiz ileri otomatik şanzımana sahip ilk SUV’u Yeni Touareg, V6 TDI motoruyla, 240 hp güç üretiyor ve 100km’de ortalama 7,4 lt ile sınıfının en düşük yakıt tüketim değerine sahip.

Teknolojik özellikleri, geliştirilmiş güvenlik sistemleri, zengin opsiyon seçenekleri ve tasarımıyla sınıfının zirvesinde yer alan Yeni Touareg, 76.900 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Sektörler:
Sayfa URL'si: