Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yeni Crafter’ da Türk kullanıcılara özel donanımlar - Basın Bülteni

Yeni Crafter’ da Türk kullanıcılara özel donanımlar

Tarih: 18.11.2011
Yeni Crafter’ın Türk tüketiciler için geliştirilen özelliklerini önce Almanya, sonra kullanıcılar onayladı


Volkswagen Ticari Araç’ın büyük sınıf hafif ticari araç segmentindeki temsilcisi olan ve her yönüyle yenilenerek geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Crafter, Türk kullanıcılarına özel geliştirilen donanım özellikleriyle fark yaratıyor.

Tamamı Türk kullanıcılara yönelik tasarlanan özellikler, Almanya’da gerçekleşen bir dizi inceleme neticesinde onaylanarak, uygulamaya konuldu; yeni özellikler kullanıcıların büyük beğenisini kazandı.

Volkswagen Ticari Araç’ın geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu, büyük sınıf ticari araç segmentindeki başarılı temsilcisi Crafter teknoloji, güvenlik ve ekonomi bakımından standartları daha yükseltirken, Türk tüketicileri için tasarlanarak uygulanan ve büyük bölümü konfora yönelik geliştirmelerle de fark yaratıyor.

Türkiye için özel olarak tasarlanan iç dizayn ve ekipman çalışmaları, farklı model ve donanım seçenekleriyle kullanıcıların büyük beğenisini topluyor.


Yenilikler, tüketicilerin istekleriyle belirlendi

Yeni Crafter’ın Türkiye’de satılan modellerinde gerçekleştirilen yenilikler, tamamen Türkiye’deki ticari araç kullanıcı ve yolcularının istek ve talepleri dikkate alınarak projelendirildi. Yeni Crafter’ın Türkiye’de gerçekleştirilen yenilenen donanım ve ekipmanları arasında lux segment koltuk seti, yenilenen plywood taban döşemesi, yenilenen iç aydınlatma, otomatik kayar kapı, otomatik basamak, ilave ısıtıcı, perde, klima, kişisel aydınlatma ve iklimlendirme sağlayan türbin tavan bulunuyor. Yeni Crafter’da standart olarak sunulan aux-in ve opsiyonel olarak alınabilen buzdolabı ve USB girişli DVD oynatıcı da konfor açısından fark yaratan yenilikler arasında.

Yapılan araştırma neticesinde, araç kullanıcı ve yolcularının Yeni Crafter’da özellikle konfor öğelerinde yeni geliştirmeler talep etmesi üzerine, birçok yeniliğe imza atıldı. İç dizayn ve donanım geliştirme çalışmaları, Volkswagen Ticari Araç garantisiyle Türkiye’ye özel olarak geliştirilen yenilikler Yeni Crafter’ın yolcu bölümünde büyük farklılıklar sunuyor. Türkiye’ye özel olarak tasarlanmış, üretilmiş ve sertifikalandırılmış lüks segment koltuklardan, suya karşı dayanıklı Plywood taban kaplamasına, daha geniş bir iç hacim sağlayan yeni dizayn türbin tavandan yenilenmiş okuma lambalarına kadar oluşturulan yenilikler, Yeni Crafter’ın güncel tasarımı ve modern görünümünü pekiştiriyor.

Almanya’dan onay

Gerçekleştirilen testler neticesinde oluşturulan prototip, Almanya/Hannover’de Volkswagen mühendislerince değerlendirildi. Volkswagen Ar-Ge departmanında bir ay boyunca incelenen ve Volkswagen kalite şartlarına uygunluğu değerlendirilen prototip, Volkswagen mühendislerinin yorumlarıyla birlikte tekrar Türkiye’ye gönderildi. Yapılan ufak çaptaki revizyonlar sonrasında son kontrol amacıyla tekrar Volkswagen üretim tesislerine gönderilen araç, Almanya’da yapılan son testlerden de başarıyla geçti ve nihai onayı alarak sertifikalandırıldı.

Etiketler: crafter
Sayfa URL'si: