Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yemeklerinize lezzet katmanın en iyi yolu - Basın Bülteni

Telefon: 0212 217 29 99

Yetkili Kişi: Ayça Erkan Ergenç

Ekli Görseller & Dökümanlar


Yemeklerinize lezzet katmanın en iyi yolu

Tarih: 31.08.2009
Mutfakların lezzet ortağı MAGGI®, sofralarına farklı lezzetler katmak isteyen et ve tavuk severleri “FIRINDA KIZARMIŞ ET ve TAVUK BULYON” ile tanıştırıyor. Yemeklere fırında kızarmış et ve fırında kızarmış tavuk kokusu ile tadı veren yeni MAGGI bulyonlar, hazırladıkları yemeklerde farklı tatlar denemeyi seven bayanların vazgeçilmezi olacak.

Gıda sektöründeki deneyimi ve yenilikçi yaklaşımları ile yemeklerinde yaratıcı lezzetler arayanların tercihi olan MAGGI, şimdi de fırında kızarmış et tadındaki Et Bulyon ve fırında kızarmış tavuk tadındaki Tavuk Bulyon ile mutfaklara benzeri olmayan, yepyeni tatlar getiriyor.

Kızarmış et ve kızarmış tavuk severler artık MAGGI’nin yeni “Et” ve “Tavuk” bulyonlarıyla aradıkları lezzeti tüm yemeklere katabilecek.

Tüm yemeklerde kullanılabilen bulyonlar, yemeklere verdiği fırında kızarmış et ya da tavuk tadı ile sofralarınıza yeni bir lezzet katmanızı sağlarken, ailenizde yemek seçen bireyler varsa sunduğu tat ve koku ile de en büyük yardımcınız olacak.

Yapılan tüketici testlerinde, tüketicilerin yüzde 95’inin beğenisini kazanan MAGGI Kızarmış Et ve Kızarmış Tavuk Bulyon benzersiz lezzeti ve iştah açıcı kokusuyla sofralarınızı bir ziyafet şölenine çevirecek.

Sektörler:
Sayfa URL'si: