Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yelkene dördüncü aranıyor! - Basın Bülteni

Adres: Münir Nurettin Selçuk Caddesi No:26/1 Kalamış İstanbul

Telefon: 0216 449 95 60 (pbx)

Fax: 0216 449 95 41

Yetkili Kişi: İstanbul Yelken Akademisi

Web: www.istsailing.com

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Yelkene dördüncü aranıyor!

Tarih: 30.10.2008
İstanbul Sailing Academy, yelken sporuyla tanışmak ve denizlerin huzur veren dünyasına adım atmak isteyenlere, özel bir kampanya ile yardımcı oluyor. Buna göre İstanbul Sailing Academy'den Mavi 1 Temel Yelkencilik Eğitimi almak isteyen 4 kişilik gruplar, yalnızca 3 kişi ücreti ödüyor!

İstanbul Sailing Academy, yelken dünyasının olmazsa olmazı ekip dayanışmasını şimdi karaya taşıyor. Kış rüzgârlarının yelkenleri tam gaz doldurduğu bu ideal mevsimde yelken sporuna başlamak isteyenlere yönelik özel bir kampanya düzenleyen İstanbul Sailing Academy, Mavi 1 Temel Yelkencilik Eğitimi almak isteyen 4 kişilik gruplardan yalnızca 3 kişi ücreti alıyor.

"3+1 Kampanyası"ndan yararlanarak Mavi 1 Temel Yelkencilik Eğitimi'ne katılan herkes, 10 saat pratik, 1 saat teorik ve 1 saat seviye ölçümü olmak üzere toplam 12 saat eğitim alıyor. Yelkencilik sporuna giriş niteliğindeki bu eğitim, katılımcılara tekneyi kullanma ve tüm seyirlerde istenilen rotada seyretme becerisi kazandırmayı amaçlıyor. Eğitim; yelken basma/indirme, tekne donanımları, düz seyir, manevralar, kerteriz alma, marina kuralları, güvenlik, orsalama, düğümler ve karadan ayrılma gibi temel konuları içeriyor. Katılımcılar ayrıca, güçlü ve zayıf alanlarının tanımlandığı ve bu alanları geliştirmeye yönelik önerileri içeren uygulamalı bir ölçüm testine de tabi tutuluyor.

Kurs sonunda ise katılımcılar, yelkenli bir tekne ile eğitmen gözetiminde olmaksızın, orta rüzgarda ve yakın sularda gündüz seyri yapabilme becerisine sahip oluyor. Dileyenler, yelkencilik tekniklerini geliştirmeye yönelik hazırlanan Mil Kazanma Programı veya Mavi 2 İleri Yelkencilik Kursu ile eğitimlerine devam edebiliyor.

İstanbul Sailing Academy, ekstra indirimler de sağlıyor!
İstanbul Sailing Academy'nin sunduğu indirim fırsatları, bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Kampanyaya katılan herkes ayrıca, İstanbul Sailing Academy'nin her zaman uyguladığı hafta içi 15:00'ten önceki rezervasyonlarda %20; 15:00'ten sonra alınan rezervasyonlarda ise %10'luk indirimlerden de yararlanabiliyor.

İstanbul Sailing Academy'nin eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi, www.istsailing.com adresinden ya da (0216) 449 95 60 numaralı telefondan alınabiliyor.


www.istsailing.com

2003 yılında Kalamış Marina''da kurulan İstanbul Sailing Academy, yelken ve denizcilik konularında her seviyeye yönelik eğitim amaçlı kurslar sunan, çeşitli sportif ve sosyal faaliyetler organize eden, deneyimli ve profesyonel bir eğitmen kadrosuna sahip bir yelken okuludur. İstanbul Sailing Academy, esnek programları ve etkin eğitim yöntemleriyle hem bireysel hem de kurumsal hizmetler vermektedir.


Etiketler: Yelkene , dördüncü , aranıyor!
Sayfa URL'si: