Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yaz Keyfinize Doruk Noktada Bir Serinlik… “Hangisi Sizin Beyazınız ?” - Basın Bülteni

Yaz Keyfinize Doruk Noktada Bir Serinlik… “Hangisi Sizin Beyazınız ?”

Tarih: 11.06.2010
Yaz Keyfinize Doruk Noktada Bir Serinlik…

“Hangisi Sizin Beyazınız ?”

Şarabın, genç ve dinamik markası Vinkara’nın Doruk serisindeki beyaz lezzetleri, yaz sıcağında 4 farklı aroma ile ferahlatıyor.

Vinkara Doruk serisinin 4 farklı beyaz şarabı; Emir, Narince, Sauvignon Blanc ve Chardonnay, tropik ve meyvemsi aromaları ile ağızda kalıcı bir serinlik hissi bırakıyor.

Damağınızın tercihi yaz meltemlerine eşlik eden, hafif ve içimi rahat bir şarap mı? Ya da teninizi ısıtan güneşin keyfinde, aromatik ve ferah bir lezzet mi arıyorsunuz? Peki yaz mevsiminde, serinletici bir tropik deneyime var mısınız?

Doruk serisinin yeni gözde beyazı Vinkara Doruk Chardonnay, yeşil elma, tropik meyve, muz, taze kesilmiş çimen aromalarından oluşan güçlü yapısı ile oldukça keyifli bir lezzet sunuyor. Yaz akşamlarında ızgara veya hafif soslu balıklarınızın ve tavuk yemeklerinin yanında mükemmel bir eşlikçi. Aperatif olarak, peynir lezzetleri ile ideal.Yaz sıcağında ferahlatıcı bir deneyimi Vinkara Doruk Sauvignon Blanc’nın tropik meyve ve yeşil elma özlerinde keşfedeceksiniz. Yumuşak içimi ve güçlü asiditesi ile Vinkara Doruk Sauvignon Blanc, beyaz et, ızgara tavuk ve balık yemekleri ile donatılmış yaz sofralarında ve hafif soslu spagettilerin yanında oldukça uyumlu.

Şarap dünyasının en önemli otoritelerinden tam not almayı başaran, ödüllü Vinkara Doruk Narince şarabının, hafif, zorlamayan, içimi ile ferahlatan lezzetine varırken, meyveli ve narin yapısı ile damağınızdaki keyif hissini artıracaksınız. Narince’nin zengin ve tropik meyve aromaları, Smoked Gouda, fresh mozzarella, edam, füme peyniri, eski kaşarın yanı sıra beyaz soslu tavuk yemekleri ve makarnalar ile uyumlu bir tat sergiliyor.

Vinkara Doruk Emir ; yeşil elma, armut, kavun aromalarından oluşan zarif bünyesi ve dolgun gövdesiyle, damakta iz bırakan oldukça keyifli bir ferahlık sunuyor.

Vinkara Doruk serisinin beyaz lezetlerine ve diğer tüm Vinkara şaraplarına, Türkiye genelinde Real, Metro, Carrefour, Carrefour Express ve İstinye Park - Mania Gurme, Cihangir – La Cave, Beyoğlu – Sessus gibi gurme butikler de olmak üzere 100’ün üzerinde satış noktasından ulaşabilir, Türkiye genelinde önde gelen lezzet duraklarında deneyebilirsiniz.

www.vinkara.com


Daha Fazla Bilgi için:

NG İletişim - Aslı Aksoy

0212 240 81 13 / aslia@ng-iletisim.com
Sektörler:
Sayfa URL'si: