Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Yaşayan efsane Ringo Starr da Tween giyiyor - Basın Bülteni

Yaşayan efsane Ringo Starr da Tween giyiyor

Tarih: 31.08.2009
60’lı yılların müzik ikonu, 60’lı yılların İngiliz müzik akımlarından esinlenen Tween’i seçti... Dünyaca ünlü grup Beatles’ın efsanevi davulcusu Ringo Starr da Tween ‘i tercih eden dünya celebrityleri arasında yerini aldı.

60’larda doğan ve efsanesini bugünlere de taşıyan Beatles’ın yaşayan son 2 üyesinden olan Ringo Starr, Harvey Nichols Knigthsbrigde’te satılan Sonbahar Kış Tween koleksiyonundan yün kaşmir ceket satın aldı. 365 Pound’a satışa sunulan bu özel yapım ceket, Tween’in İngiltere pazarına özel tasarladığı 100 parçalık koleksiyonun “en hit ürünü” arasında yer alıyor. Gümüş kaplama metal troklarla süslenmiş, özel keçeleştirilmiş yün kaşmir ceketi tercih eden Ringo Star, Tween yeni sezon koleksiyonuna hayran kaldı.

Londra Harvey Nichols ‘’Limited’’ koleksiyon için sadece 30 adet üretilen bu yün kaşmir ceket sadece Harvey Nichols değil tüm Londra moda alıcılarının gözdesi oldu. “Ringo Star modeli” olarak üretim adetlerini arttıran Tween marka yöneticileri, Beatles’ın efsanevi davulcusunun da tercih ettiği ceketin en kısa zamanda tüm Londra’ ya dağıtılabilmesi için çalışmalarını hızlandırdı.

60’lı yılların ikonu, unutulmaz müzik grubu Beatles, böylece Tween sayesinde ilk kez bir Türk markası ile Londra da buluştu.

Son dönemlerde hızla dünya celebritylerinin gardroplarına girmeyi başaran Tween’, İngiltere Premier Ligi’nde yer alan ve transfer ücretleri ile tüm dünyanın en pahalı futbolcuları olarak dünya gündeminde yer alan ünlü futbolcular Francesc Fabregas. Frank Lampard, Ryan Giggs, Freddie Ljunberg, Jamie Redknapp, Wayne Rooney, FC Barcelona’nin başarılı futbolcusu Thierry Henry gibi dünya yıldızlarının da en çok tercih ettiği marka haline geldi. Avrupadaki rakiplerini hızla geride bırakmayı başaran Tween başta Londra, Milano ve Barcelona olmak üzere dünya moda başkentlerinde giderek etkinliğini arttırıyor ve dünyaca ünlü isimlerin dikkatini çekmeye devam ediyor…

Tween’i tercih eden diğer dünyaca ünlü isimler arasında; eşi Jay-Z için alışveriş yapan yeni neslin en başarılı ismi Beyonce, İngiltere’nin en beğenilen alternatif rock grubu Snow Patrol, Oasis grubunun ünlü solisti Liam Gallegher, dünyanın en şık giyinenler listesinde başı çeken Inter’in antrenörü Jose Mourinho, Pop’un Kralı Michael Jackson, Samuel Jackson , Brad Pitt ve eşi Keith Urban için alışveriş yapan Nicole Kidman , Britney Spears, N Sync, Fatboy Slim ve Pink gibi dünyaca ünlü sarkıcıların koreografı Amerikalı dansçı ve müzisyen; Brian Friedman da yer alıyor.

Sayfa URL'si: