Adres: Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif & Estetik Cerrahi Bölümü, Esenköy-Kozlu, 67600 Zonguldak

Telefon: 0372 261 20 01 - 2923/2930

Fax: 0372 261 01 55

Yetkili Kişi: Tahsin Görgülü

Web: www.tahsingorgulu.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar


Yardımcı Doçent Doktor Tahsin Görgülü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Parlak Kariyerindeki Kilometre Taşları

Tarih: 14.05.2013
Dr. Tahsin Görgülü, 1979'da Konya’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde devam etti.

2010 yılında aynı hastaneden uzmanlığını alarak, Devlet Hizmet Yükümlülüğünü gerçekleştirmek üzere Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesine atandı.

YURTDIŞI DENEYİMİ VE MESLEKİ İLGİLER

Eğitimi süresince; mikrocerrahi, lazer, rinoplasti, maksillofasiyal distraksiyon, saç ekimi, meme cerrahisi gibi bir çok alanda klinik dışı çalışmalara katıldı.

2009 yılında New York Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde; Charles H. Thorne, Sherrel Aston, Joseph J. McCarthy, Court B. Cutting gibi bir çok ünlü plastik cerrahla çalışma fırsatı buldu.

Aynı yıl Memorial Sloan-Kettering Kanser Hastanesi’nde Peter Cordeiro ile meme kanseri sonrası meme rekonstrüksiyonu üzerine çalıştı.

Dr. Tahsin Görgülü, meslek hayatının başından beri tıp literatürünü takip etmenin yanında plastik cerrahi dünyasındaki güncel yeniliklerden haberdar olmak ve en son teknikleri uygulamaya geçmek amacıyla düzenli olarak ulusal ve uluslararası kongre, konferans ve kurslara katılmaktadır.

24.04.2013 tarihinden itibaren, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yrd. Doç. Dr. Tahsin Görgülü, Türk Tabibler Birliği ve Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir.Sayfa URL'si: