Yetkili Kişi: HR Medya

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Yapı dünyasının farklı dergisi HOME Republic

Tarih: 23.07.2012
HR Medya, inşaat sektöründe yankı uyandıracak aylık Home Republic dergisi ile yayın hayatına başladı. "Yapıların ve Kapıların Ardındaki Hayat" sloganıyla yapı sektörü ve yapı sektörü ile ilgili hayata dair her çeşit konuya yer veren Home Republic, sektörün deneyimli isimleri öncülüğünde çıkarılıyor.

Yapı sektörü yeni ve yenilikçi aylık bir dergiye kavuştu: HOME Republic. Her ayın 15'inden 15'ine sektörel çevreler ve okurlarla buluşacak olan HOME Republic, gelişen yapı sektörünün yeni yüzü olmayı hedefliyor. Piyasada yer alan yapı dergisi formatından farklı olarak yapılar kadar insanları da temel alan, geçmişi ve bugünüyle yapı dünyasının kapladığı her mecrayı, bir anlamda hayatın her alanını kendine konu alan HOME Republic, sektöre ve okurlara geniş bir açılım sunmayı amaçlıyor.

Sektörün duayenleri çıkarıyor

Derginin danışma kurulunda Rumeli Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Dayan, Ağaoğlu İnşaat CEO'su Hasan Rahvalı, ünlü mimar Ömer Çamoğlu, GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Cansel Turgut Yazıcı gibi isimler yer alıyor. Derginin Genel Yayın Yönetmenliğini ise İlhan Kantoğlu üstleniyor

Geniş ilgi yelpazesi

İlk sayısı 10.000 adet basılan ve sektörel çevrelerin beğenisiyle karşılanan HOME Republic'in içeriğinde yapı teknolojilerinde yenilikler, yapı dünyasından haberler, gündemdeki projeler, tarihi binaların öyküleri, mimar, mühendis ve sektörel çevrelerden tanınmış isimlerle röportajlar, mobilya ve dekorasyon, ev içi trendler, gezi yazısı, hobi dünyası, magazin gibi 20'yi aşkın konu başlığına yer veriliyor. Derginin dağıtımı ise YAY-SAT tarafından yapılıyor.


Sektörler:
Sayfa URL'si: