Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Wrangler yeni filmini sunar: ‘Stop Thinking’ - Basın Bülteni

Wrangler yeni filmini sunar: ‘Stop Thinking’

Tarih: 30.09.2009
Wrangler son reklam filmi Stop Thinking ile karşımızda. İkonik outdoor jean markası Wrangler, bu yıl Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali’nde “Press Grand Prix Ödülü”nü kazanan WE ARE ANIMALS kampanyası çerçevesinde hazırlanan büyüleyici kısa film serisini sunmaya devam ediyor. Seride yer alan diğer filmler: sakin, ama merak uyandıran “Humans”, hayatın heyecan dolu başlangıcını hatırlatan ”Baby” ve hayata meydan okuyan “Why?” idi.

Fred&Farid Paris reklam ajansı tarafından yaratılan 45 saniyelik STOP THINKING kısa filmi, içgüdülerimize göre hareket etmek konsepti üzerine kurgulanmış.

* Düşeceği mesafeyi düşünen bir atlayışçı atlayabilir mi?
* Hayatta kalma şansını düşünen bir itfaiyeci alevlerin içine kendini atabilir mi?
* Hayatının ve bedeninin risk altında olduğunu düşünen bir boksör dövüşebilir mi?

STOP THINKING, spontane benliğimizi, bilinçaltımızın gücünü uyaran ve hızlı hareket etmeye çağıran bir alarm. Potansiyel sonuçları düşünürsek, büyük şeyleri başarmak imkansız hale gelebilir.

STOP THINKING, bizi ilerlememizden alıkoyan şüpheleri geride bırakmaya davet ederken aynı zamanda da Wrangler dünyasına katılmaya çağırıyor. Bu adrenalin dolu gerçeklikte, aksiyon ana tema.

Tüm yapmamız gereken… DÜŞÜNMEYİ BIRAKMAK (STOP THINKING).

STOP THINKING kısa filmi, www.wrangler-europe.com adresinden ve YouTube’daki Wrangler resmi kanalından izlenebiliyor.

Wrangler Avrupa Pazarlama Direktörü Adam Kakembo yeni reklam filmi ile ilgili olarak “Stop Thinking” bizleri, korku ve olumsuzluklarımıza son vermeye ve sadece hareket etmeye teşvik ediyor. İşte bu Wrangler’ın ruhu... müthiş, heyecan verici, harikayı başarmanız için içgüdülerinize inanmak...” diyor.

Wrangler’ın tarihi, Greensboro, Kuzey Karolina, USA’de, 1904 yılında kurulan Hudson Overall Şirketi’ne dayanıyor. 1919’da firma Blue Bell adını aldı ve 1947’de kovboylar için jean üretmeye başlayan marka, yeni ismine kavuştu: Wrangler, çalışan bir kovboyun adı...

www.wrangler-europe.com

Sayfa URL'si: