Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Wrangler 2010 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu - Basın Bülteni

Wrangler 2010 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Tarih: 16.03.2010
Jean’de Chino Farkını Yansıtın! Wrangler’ın yaz sezonunda yer alan erkek ürünleri sağlam iş giysilerinden esinlenip hazırlanarak büyük bir kullanım kolaylığı ve rahatlık sunuyor. Bu koleksiyonda erkeğin vazgeçilmez tercihi olan chinolar, fark yaratan detaylar ve kaliteden ödün vermeyen ürünlerle daha sağlam ve daha çarpıcı bir hal alarak 2010 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda modernliği ve şıklığı ön plana çıkarıyor. Sonuç ise üst kısmı rahat, düz paçalı ve zengin detaylara sahip bir Chino. Bej ve haki gibi açık tonların hâkim olduğu dar kesimli ve vintage esintili chinolar, çizgili t-shirt ve kareli gömleklerle kombinlenip, kanvas kemer ve deri ayakkabılarla tamamlanıyor. Ayrıca bu tarz ile Jack Kerouac ve Jackson Pollock‘ın seçkin ve yetenekli tarzı ile otantik workwear görünümü yansıtılabiliyor.

Wrangler Tarihi: Wrangler’ın denim tarihi, Hudson Overall Şirketi’nin ABD, Kuzey Karolina, Greensboro şehrinde kurulduğu 1904 yılına dayanır. 1919 yılında şirkete Blue Bell adı verilmiş, 1947 yılında ise kovboylar arasında jean giyiminin yayılmasıyla yeni bir isim almıştır: Wrangler, çalışan kovboyun adı.
Detaylı Bilgi İçin: Duygu Derun BPM LOOK Halkla İlişkiler (0212) 236 38 10 - 236 38 20 Teşvikiye Cad. Modern Apt. No:97 D:2 Şişli/İSTANBUL duyguderun@bpmlook.com

Etiketler: wrangler , 2010 , ilkbahar , yaz , erkek , koleksiyon
Sayfa URL'si: