Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Wrangler 09-10 Sonbahar Kış / Feel Pride Serisi - Basın Bülteni

Wrangler 09-10 Sonbahar Kış / Feel Pride Serisi

Tarih: 02.09.2009
WRANGLER KADINI 09 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU’NDA SINIRLARI ZORLUYOR…

Jean dünyasının ikon markası Wrangler, 2009 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile herkesi yolculuğa hazırlıyor. Amerikan yaşam tarzının Los Angeles sokaklarına yansıyan rahat ve hareketli hali, koleksiyonda vintage görünümden ilham alınarak sunuluyor.

Açıkhava aktivitelerinden esinlenilen Wrangler 09 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda motorla gezmek, ülkeyi çöllerden dağlara araba ile geçmek, koleksiyonun ruhunu ortaya çıkarıyor ve insanı mücadeleci ve güçlü hissettiriyor. Yolculuk ise durmak istediğinizde son buluyor.

Feel Pride, Call of the Wild ve Utility olmak üzere üç seriden oluşan koleksiyonda Wrangler kadını; sınırlarını zorlayan ve mücadele sever yönüyle karşımıza çıkıyor.

Feel Pride ile sınırlar zorlanıyor…

Amerika’nın köklerine uzanan ve vintage görünümün öne çıktığı Feel Pride serisinde yıpratılmış ve yırtık denim dikkat çekiyor.

Denim kumaşının güncellendiği seride, Karolina ve Nikki modelleri Wrangler’ın sınırları kıran ve yenilikçi yanının en güçlü örneğini oluşturuyor. Western gömleklerde omuzlardaki detaylar ve dekoratif yakalar fark yaratıyor. Amigo kolej ceketleri saf altın renginin o parlak görüntüsünü verirken, en yumuşak derinin kullanıldığı motosiklet ceketleri rahatlık sağlıyor.

Feel Pride serisinde yer alan “Megan”, “Amanda” ve “Uma” modelleri vintage görünümlü ve az yıkanmış denimlerden oluşuyor.

Call of the Wild ile daha çekici…


Koleksiyondaki motorcu etkisinin feminen detaylarla hareketlendiği seride siyah motor ceketlerinin içlerinde kullanılan açık kahverengi ile zıtlık yaratılıyor. Western gömlekler ön taraflarında bulunan fırfır ile cesur bir hava kazanırken, yeni nakış teknolojilerinin kullanıldığı dekoratif dikişler ile jeanlerin arka ceplerinde W harfi dikkat çekiyor. Denimlerde arka tarafta çapraz cep fermuarları dikkat çekerken, rengi solmuş siyah skinny jeanler ve rock pantolonlar Call of the Wild serisinde öne çıkıyor.

Utility ile hem asi hem feminen...

Temiz ve sade bir görüntü sunan Utilty serisinde koyu tonlar beyaz ve gri ile vurgulanıyor. Gömlek elbiselerin feminenliği ön plana çıkardığı seride hafif parlak kullanışlı ceketler ve kaz tüyü parkalar dikkat çekiyor. Elbise ve tunik gömleklerin üzerinde fermuar detayları etki bırakıyor. Kısa tulumlar da bu serinin en dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor.

WRANGLER ERKEĞİ 09 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU’NDA DAHA VAHŞİ…

Feel Pride, Call of the Wild ve Utility olmak üzere üç seriden oluşan koleksiyonda Wrangler erkeği; sıra dışı ve mücadeleci yönüyle karşımıza çıkıyor.

Feel Pride ile Amerikan tarzı…

Amerika’nın köklerine uzanan ve vintage görünümün öne çıktığı Feel Pride serisinde yıpratılmış ve yırtık denim dikkat çekiyor. Üst giyimde Amerikan bayrağı ve grafikleri ile Wrangler logosundan ilham alınırken, deri detaylara sahip, fitilli ve armalı kolej tarzı ceketler öne çıkıyor.

Seride kalın kareli gömlekleri vintage görünümlü denimler tamamlıyor. Wrangler logosu kırmızı içinde beyaz nakışlı bir W harfi şeklinde görünürken, arka cep üzerinde aşınmış Amerikan bayrağına yer veriliyor.

Call of the Wild ile Daha Vahşi…

Açıkhava şartlarına uygun, limitleri zorlayan Call of the Wild serisinde vintage görünüm agresifleşiyor ve daha kirli bir görüntü elde ediliyor. Western gömleklerde dışarıda giyilecek kalın kumaşlar kullanılırken, ceketlerde motorcu stili öne çıkıyor.

Denimlerde arka tarafta dikişlere yer verilirken, aşağıya doğru ve kirli yıkamalar dikkat çekiyor.

Rahatlık ve fonksiyonellik Utility’de…

Temiz ve sade bir görüntü sunan Utility serisinde tonlar daha açık ve zıtlıklara daha az yer verilirken, fonksiyonelliğin ön planda olduğu görülüyor. Seride yüzde yüz astarlı fermuarlı parkalar dikkat çekerken, baskılarda çeşitli grafik ve metinler bulunuyor. Wrangler logosu yine jeanler üzerinde baskı olarak göze çarpıyor. Zıt dikişlerin de etki kattığı jeanlerin yanı sıra dokuma kumaş pantolonlar ve kargolar dikkat çekiyor.

FEEL PRIDE KOLEKSİYONU

Kırmızı, beyaz ve mavi renklerinin hakim olduğu Feel Pride Koleksiyonu’nda, klasik vintage görünümünde jeanler ve üstler yer alıyor. Zengin ve çarpıcı denim yıkamaları ise kullanım sırasında oluşmuş gibi doğal.

Mükemmel ilavelerin bulunduğu koleksiyonda detaylar son derece otantik, “ikinci el” duygusu veriyor. Ceketlerde ve jean arka ceplerinde dikkati çeken bir detay da yıkanmaktan ve giyilmekten yıpranmış gibi görünen Amerikan bayrağı dikişi.

İşte bu jean modası: girişken, sıcak ve hayat dolu...

Sayfa URL'si: