Woody ilk mağazasını ArenaPark’ ta açtı

Tarih: 22.11.2011
Ev ve uyku giysileri üreticisi Woody, Türkiye’deki ilk mağazasını Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açtı. Woody’nin çılgın hayvanların muzip karikatürlerinden oluşan ArenaPark’taki koleksiyonu öyle büyük ilgi gördü ki kuruluş yeni mağazalar açmak için harekete geçti

Uyku dünyasını moda ile tanıştıran marka olarak tanınan Belçikalı Woody, Türkiye’deki ilk mağazasını Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde faaliyete geçirdi. Türkiye temsilciliğini Bella Tekstil Sanayi’nin yaptığı Woody’nin tüm koleksiyonu Belçika’da tasarlanırken üretimi Düzce’de gerçekleştiriliyor. Avrupa ülkelerinde pijama ve iç çamaşır pazarı lideri konumunda bulunan marka 0-16yaş, anne-baba ve büyük ebeveynlerin tercihi olmuş. Woody’nin çılgın hayvanların muzip karikatürlerinden oluşan ArenaPark’taki koleksiyonu öyle büyük ilgi gördü ki kuruluş yeni mağazalar açmak için harekete geçti.

Ev ve uyku giysileri üreticisi Woody’nin en önemli özelliğinin rahatlık ve yumuşaklık olduğunu söyleyen ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Ürünler yüksek kalitede pamuktan özel ipliklerle yapılıyor. Bu nedenle çocuk ve büyük tenine hiçbir şekilde zarar vermiyor. Çok yıkansa dahi renginden ve duruşundan hiçbir şey kaybetmiyor” dedi.

Avrupa ülkesinin pijama ve iç çamaşır pazarında tartışmasız lider oldu. 0-16yaş, anne-baba ve büyük ebeveynlerin Avrupadaki tercihi olan Woody, artık Türkiye’de yer alıyor.

İlkleriyle ünlü

100 mağazanın bulunduğu ArenaPark’ın bir çok ilke imza attığını söyleyen Muhsin Erkoç, “Bir kere ArenaPark kendi başına Küçükçekmece Atakent’in ilk ve tek alışveriş merkezi. Onun dışında Çarşı yıllar sonra ilk kez bizim merkezimizle piyasaya döndü. Yine ayakkabı markası Vicco ilk mağazasını bizim merkezimizde açtı. Önümüzdeki dönemde de ziyaretçilerimize ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Sektörler:
Sayfa URL'si: