Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
“WEST BLOCKS” Hayattan Keyif alanları çağırıyor! - Basın Bülteni

Adres: Şair Nedim Cad. No:20 Kat:6 Akaretler 34357 Beşiktaş /İstanbul Türkiye

Telefon: 0 212 381 22 00

Fax: 0 212 327 64 84

Yetkili Kişi: Umut Demir Bektaş

Web: www.westblocks.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

“WEST BLOCKS” Hayattan Keyif alanları çağırıyor!

Tarih: 27.04.2010
İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi, Büyükçekmece Alkent Mahallesi çok özel bir projeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Başta Avrupa’nın ikinci büyük renovasyon projesi Akaretler Sıraevler olmak üzere, turizm ve inşaat alanında birçok başarılı projeye imza atan Bilgili Holding, güçlü mimari özellikleri ön plana çıkan yeni konut projesi “West Blocks” ile yalınlık ve dinamizmi buluşturuyor !
Turizm ve inşaat alanında; Radisson Blu Conference&Airport Hotel Istanbul, Ajia Hotel, Akaretler Sıraevler gibi önemli projelerin inşaatı ve renovasyonuna imza atan Bilgili Holding, İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Büyükçekmece Alkent Mahallesi’nde özel bir konut projesine başladı. Şehir yaşamının dinamizmi ve doğanın enerjisi ile harmanlanmış bir konsepte sahip olan West Blocks, İzgi Mimarlık - Mimar Sinan İzgi’nin güçlü mimari özelliklerini taşıyor. TEM ve E-5 otoyolunu birleştiren ana arter üzerindeki konumu ve kentin her noktasına yakınlığı ile bölgesinin en iyi lokasyonlarından birine sahip olan West Blocks, eşsiz deniz ve göl manzarası ile İstanbul’un yeni gözdesi olacak.

Muhteşem bir doğa, dinamizm ve dinginlik, kalite ile West Blocks’da buluşuyor...

Teknolojinin son imkanlarından yararlanarak, birinci sınıf malzemeler ile toplam 22.551 metrekare arsa üzerine, modern şehircilik anlayışıyla inşa edilen West Blocks‘da, 288 konuttan oluşan 3 Blok, ofis alanları ve 4 mağazadan oluşan bir Ticaret Merkezi bulunuyor. Projede 7 tip daire 10 farklı plandan oluşuyor. İnşaatına Ocak 2010’da başlanan projenin Haziran 2012’de tamamlanması planlanıyor.

West Blocks’da 1+1 daire olarak 82 m², 88 m² ve 105 m²; 2+1 daire olarak 164 m² dubleksler, 176 m² düz daire ve dubleksler; 3+1 olarak 189 m², 192 m², 197 m² ve 206 m² daireler; 381 m²’lik 4+1 Penthouse ve 395 m²’lik 5+1 Loft daire seçenekleri bulunuyor. Tüm dairelerde ankastre beyaz eşya olarak fırın, ocak, aspiratör ve bulaşık makinesi veriliyor. Daireler merkezi yerden ısıtma sistemi ile ısınıyor ve dairelerde “ısı pay ölçer veya kalorimetre sistemi” bulunuyor.

24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera izleme sistemleri ve resepsiyon hizmetleri ile siz huzurun tadını çıkarırken West Blocks size güvenli bir yaşam sunuyor. West Blocks’da günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ticaret merkezi, mini golf sahası, yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, tırmanma duvarı, yaklaşık 330 m’lik bisiklet, koşu ve yürüyüş parkuru, yaklaşık 15.000 m² ortak yeşil alanı, buhar banyosu, sauna, cafe, kapalı çocuk oyun alanı, kapalı spor salonunun yer aldığı sosyal alanları ile her mevsim kendinizi dinamik ve huzurlu hissetmenizi sağlıyor.

Manzaranın keyfini Loft ve Penthouse’larda çıkarın!

West Blocks’da 6 adet Loft daire ile 6 adet Penthouse daire bulunuyor. Hepsi göl ve deniz manzaralı olan bu dairelere iki tane özel tahsisli otopark imkanı sağlanıyor. Penthouse dairelerde teras keyfinin yanı sıra iç mekan için tasarlanmış kış bahçeleri de bulunuyor.

Dairelere tahsisli olarak verilen açık ve kapalı otoparklarının yanı sıra depo alanları da bulunan West Blocks’da aynı zamanda özel olarak tasarlanmış misafir otoparkları da bulunuyor.

West Blocks, fonksiyon, güvenlik ve tasarımı birleştiren anlayışı ile yaşam kalitenizi arttırıyor. Siz de West Blocks da ev sahibi olun, hayatınızı değiştirin!


Sektörler:
Etiketler: west block , konut , yaşam
Sayfa URL'si: