Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Voyage Torba yenilenen yüzüyle misafirlerin beğenisini kazandı - Basın Bülteni

Adres: Feneryolu Mah. Eski Karakol Sk. No:10/1 Kat:5 Kızıltoprak-Kadıköy/İst.

Telefon: 0242 444 90 60

Web: www.voyagehotel.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Voyage Torba yenilenen yüzüyle misafirlerin beğenisini kazandı

Tarih: 31.07.2009
Begonvillerin vatanı Bodrum’da, yenilenmiş yüzüyle yaz sezonuna giren Voyage Torba, mimari dokusundan tesis hizmetlerine kadar birçok sürprizle konuklarının hayranlığını kazandı.

Palmiye, okaliptus, zeytin ağaçları ve begonvillerin, Ege’nin derin maviliğiyle buluştuğu bir doğada tatil ayrıcalığı yaşatan Voyage Torba, yenilenen yüzüyle misafirlerinden tam not aldı. Tesiste, huzur ve sükunet bir yanda, Bodrum gecelerinin ışıltısı diğer bir yanda sunuluyor.

Torba Kızılağaç mevkiinde, Bodrum merkeze 6 km, havaalanına 30 km. mesafede bulunan tesis, ultra her şey dahil sistemle hizmet veriyor. 492 odalı Voyage Torba, açık restoranı, 7 a la carte restoranı, discosu, oyun ve TV salonu, 8 barı, amfi tiyatrosu, kuaför ve alışveriş dükkânlarıyla faaliyet gösteriyor. Denize sıfır tesisin, 280 metre uzunluğundaki sahil şeridini, iki adet iskelesi ve yetişkinler için özel güneşlenme terası süslüyor.

Voyage Torba’nın Genel Müdürü Yılmaz Öztürk tesisi şöyle tanıtıyor: “Bodrum mimarisi ile inşa edilmiş 492 oda kapasiteli tesisimiz, iki katlı blokların palmiyeler, zeytin ağaçları, okaliptüsler ve begonvillerin arasındaki huzur verici görünümüyle eşsiz bir tabloyu andırmaktadır. 52 dönümlük arazi üzerine kurulu tesisimiz denize sıfır ve düzayak olması özellikleriyle Bodrum severler tarafından özellikle tercih ediliyor.”

Otelde 123 aile odası bulunuyor. Bu odalar ebeveyn odası ve çocuk odası olmak üzere birbirine geçişli iki ayrı bölümden oluşuyor. Tesise yeni kazandırılan deluxe odaların tamamı deniz manzarasına sahip. Bu çok özel mekânlarda, balkonlardan özel havuzlara geçiş yapılabiliyor ve birçok özel hizmetten yararlanılabiliyor.

Otelde ayrıca dört açık yüzme havuzu ve 7 kaydıraklı aqua havuzu da serinletici yaz eğlenceleri sunuyor. Voyage Torba, geniş bir düzlemde kurulu mimarisi sayesinde çocuklu aileler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Aileler çocuklarını Casper Çocuk Köyü’ndeki eğitmenlere güvenle teslim edebiliyorlar. Şirin Çocuk Köyü’nde 4-12 yaş için özel hazırlanmış uyku ve TV odası, çocuk büfesi ve çocuk animasyonu ile eğitici ve geliştirici faaliyetler bulunuyor. Tesiste sörf, masa tenisi, dart, kano, deniz bisikleti, streetball, tenis, plaj voleybolu imkanları yer alıyor. Yenilenen fitness merkezi tutkularınızdan vazgeçemeyeceğiniz ortamlar sunuyor. Yeni yapılan SPA merkezi ile farklı bir dünyaya yolculuk yapıyorsunuz. Modern mimarisi ve özel hizmetiyle Bodrum’daki en kapsamlı SPA, Voyage Torba’da. Ultra her şey dâhil sistemin en kapsamlısı ve kalitelisinin sunulduğu Voyage Torba’da yiyecek çeşitliliğinin yanı sıra lezzetin ön planda olması için ürün seçiminde çok dikkatli davranılıyor.

Binaların dış görünümde “Bodrum’a has mimari yapı”nın korunduğunu, son derece modern ve minimalist bir tarz ile tüm odaları yenilediklerini belirten Voyage Torba Genel Müdürü Yılmaz Öztürk “Misafirlerimiz, dış yapının ve kendimize özgü peyzajımızın korunmasıyla birlikte, iç mekânda yaptığımız olağanüstü modern ve ferah görünümümüzü beğendi.” diyor.

Tesiste yapılan yeniliklerle misafirlerinin hayranlığını kazandıklarını belirten Öztürk, “Otelpuan.com’da Genel Memnuniyet ortalamamızın 94’e, tavsiye etme oranımızın da 97’ye yükselmesinden bunu açık bir şekilde gözlemliyoruz” diyor.

Yeni yapılan deluxe bölümünde daha butik ve özel servisler verildiğini belirten Yılmaz Öztürk, bu odaların hepsinin deniz ve havuz manzarasına hâkim olduğunu ve balkonlardan özel havuza geçişin ayrıcalığı ile birlikte birçok ekstra servis sunulduğunu da ekliyor.

Voyage Torba’ya rezervasyon için 0 242 444 90 60’ı arayabilir, daha detaylı bilgi için www.voyagehotel.com adresini inceleyebilirsiniz.

Sayfa URL'si: