Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Vatan Bilgisayar’dan Anneler Günü’ne Özel İndirim - Basın Bülteni

Vatan Bilgisayar’dan Anneler Günü’ne Özel İndirim

Tarih: 09.05.2013
Teknoloji perakende zinciri Vatan Bilgisayar, annesine ayrıcalıklı bir hediye vermek isteyenler için “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı sunuyor.
Binlerce hediye alternatifini bir arada sunan Vatan Bilgisayar’da anneleri sevindirebilecek ince, hafif ve şık tasarıma sahip cep telefonu, teknolojiyi takip etmek isteyenlere annelere özel notebook yada tablet en özel anları ölümsüz kılan fotoğraf makinesi annelerin yardımcıları küçük ev aletleri ve annelerin güzelliklerine güzellik katacak kişisel bakım ürünleri gibi en son teknoloji hediye alternatifleri bu özel gün için yüzde 25 indirim avantajıyla sunuluyor.

Annesine ayrıcalıklı bir hediye armağan etmek isteyen ama karar veremeyenler için 9–12 Mayıs tarihleri arasında tüm ürünlerde geçerli olan kampanyada ayrıca Bonus ve Maximum kredi kartlarına özel 10 taksit fırsatı da bulunuyor.

Sevgimizi iletmek için tek bir günün yetmediği annelerimize sadece duygularımızı gösterebileceğimiz bu özel günde en son teknolojileri armağan etmek için Türkiye’nin 34 ilinde bulunan Vatan Bilgisayar mağazalarının adreslerine www.vatanbilgisayar.com internet sitesinden veya 444 56 56 no’lu çağrı merkezinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Basın Bülteni


Sayfa URL'si: