Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Vatan Bilgisayar dan Teknolojiden Uzak Kalamayan Teknoloji Severlere - Basın Bülteni

Vatan Bilgisayar dan Teknolojiden Uzak Kalamayan Teknoloji Severlere

Tarih: 01.07.2011
Türkiye’nin ilk teknoloji perakende zinciri Vatan Bilgisayar, teknolojiden uzak kalamayan teknoloji severlere özel yüzde 50’ye varan yaz indirimi başlatıyor. Türkiye’nin 20 ilinde yer alan tüm Vatan Hiperstore ve Vatan Notebook mağazalarında Word’e özel 5 taksitte geçerli olan yüzde 50’ye varan yaz indirim kampanyası tüm ürünleri kapsıyor.

1983 yılından beri uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan ve Türkiye’nin 20 ilinde hizmet veren Vatan Bilgisayar, yaz kış dinlemeyen teknolojiden uzak kalamayan teknoloji severlere özel yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında teknoloji severler; yüzlerce markaya ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10 binin üzerinde ürün yelpazesine yüzde 50’ye varan indirimlerle ve Word’e özel 5 taksitle sahip olabiliyor.

Türkiye’deki 41 mağazası ile yerli ve yabancı binlerce markayı kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan Vatan Bilgisayar’ın başlattığı özel yaz indirimi kampanyası 30 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde sınırlı stoklar kapsamında geçerli olacak. Türkiye’nin 20 ayrı noktasında yer alan, Vatan Hiperstore ve Vatan Notebook mağazalarının adreslerine www.vatanbilgisayar.com internet sitesinden ve 0212 444 56 56 no’lu çağrı merkezinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sektörler:
Sayfa URL'si: