Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Üniversite Adayları ve Aileleri Hüsnü Özyeğin’le Buluşuyor - Basın Bülteni

Üniversite Adayları ve Aileleri Hüsnü Özyeğin’le Buluşuyor

Tarih: 29.07.2010
Özyeğin Üniversitesi, 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan “Tanıtım Günleri” çerçevesinde üniversite adaylarını, Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hüsnü Özyeğin ve Rektör Erhan Erkut ile buluşturuyor. Üniversite ayrıca, kampüsünü ziyaret etme şansı olmayan adayları da düşünerek Rektör ve ödüllü öğretim üyeleriyle internet üzerinden görüntülü sohbet etme imkanı da tanıyor.

Yüzbinlerce öğrencinin hayatlarının en önemli kararlarından birini vermek üzere olduğu şu günlerde Özyeğin Üniversitesi de tanıtım etkinlikleriyle aday öğrencileri karşılıyor. Başta Mütevelli Heyeti Başkanı Hüsnü Özyeğin ve Rektör Prof. Dr. Erhan Erkut olmak üzere, çok sayıda öğretim üyesinin katılımıyla düzenlenen Tanıtım Günleri 6 Ağustos 2010 tarihine dek sürecek.

Tanıtım etkinlikleri üniversitenin Altunizade Kampüsü’nde gerçekleştiriliyor. Tanıtım Günleri süresince Rektör Erhan Erkut her gün saat 11.00 ve saat 14.00’te aday öğrenciler ve aileleriyle bir araya gelip üniversiteyi tanıtıyor ve adayların sorularını cevaplıyor.

Hüsnü Özyeğin Adaylar ve Aileleriyle Buluşuyor!


Bu etkinlikler çerçevesinde önümüzdeki hafta sonu 31 Temmuz Cumartesi ve 1 Ağustos Pazar günü Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hüsnü Özyeğin, öğrenci adayları ve aileleriyle Altunizade Kampüsü’nde buluşacak. Öğrenci adayları, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut’un 13.00’te gerçekleşecek sunumunun ardından, saat 14.00’te Hüsnü Özyeğin ile tanışma ve sohbet etme şansı elde edecek.

Rektör ile İnternet Üzerinden Görüntülü Sohbet İmkanı!

Kampüsü ziyaret etme şansı olmayan üniversite adayları, 28 Temmuz Çarşamba ve 30 Temmuz Cuma günü 21.00-23.00 saatleri arasında Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut ile internet üzerinden görüntülü sohbet yapabilecek. “Rektör ile Sohbet” etkinliğine http://chat.ozyegin.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Ayrıca dileyen adaylar 6 Ağustos’a kadar her gün 21.30-23.00 saatleri arasında aşağıdaki MSN adreslerinden Özyeğin Üniversitesi öğretim üyeleri ve Özyeğin öğrencileriyle de sohbet edebilirler.


Sektörler:
Sayfa URL'si: