Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Ulusoy la ister karadan, ister denizden Almanya ... - Basın Bülteni

Adres: Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna / İstanbul

Telefon: 0212 692 15 00

Fax: 0212 693 33 06

Yetkili Kişi: Ulusoy

Web: www.ulusoy.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

Ulusoy la ister karadan, ister denizden Almanya ...

Tarih: 01.07.2011
Ulusoy, yaz sezonu ile birlikte Almanya ile Türkiye arasında

yoğunlaşan yolcu taşımacılığında deniz yolundan gerçekleştirdiği tarifeli seferlerine bu sene kara yolunu da ekledi.

Ulusoy, yurtdışı seferlerini gerçekleştirdiği şirketi Bosfor Turizm ve Touring Almanya işbirliğiyle Haziran ayı itibari ile İstanbul’dan Almanya’ya yaptığı denizden seferlerine kara yolunu da ekledi. Tarifeli seferlerde Almanya’da Dortmund, Essen, Duisburg, Düsseldorf, Köln, Bonn, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Nurnberg, Stuttgart, Ulm ve Münih şehirlerine gidiyor.

Çarşamba ve Cuma günleri İstanbul’dan, Salı ve Cumartesi günleri Almanya’dan karşılıklı düzenlenen seferlerde, yolcular Çarşamba günleri İstanbul’dan, Cumartesi günleri ise Almanya’dan deniz yolu ile seyahat edebiliyorlar. Bu sene yeni başlayarak Cuma günleri İstanbul’dan, Salı günleri ise Almanya’dan kara yolu ile de gerçekleştirilen tüm İstanbul-Almanya seferlerinde tek bir vize ile yolculuk imkanı sunuluyor.

Kara yolundan gerçekleşen seferlerde İstanbul’dan seyahate başlayan otobüsler Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya ve Avusturya üzerinden Almanya’ya ulaşılırken, deniz yolu ile yapılan seferlerde Yunanistan’dan İtalya’ya feribot ile geçilen bir güzergah izleniyor.

Ulusoy Seyahat Nakliyat A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yıldırım konuyla ilgili olarak, “Özellikle yaz aylarında Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın artan ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere, yolcularımızdan gelen talepler doğrultusunda deniz yolundan gerçekleşen seferlere bu sene karayolunu da ekledik.” dedi. İstanbul-Almanya hattında sunulan konforlu, güvenli seyahate yolcuların büyük ilgi gösterdiklerini belirten Yıldırım, “TV, internet bağlantısı, uydu yayını bulunan ve cep telefonu kullanımı serbest olan teknolojik araçlarla hizmet verilen seferlerde, 0-4 yaş arasına yüzde 50 indirim ve ekonomik bagaj tarifesi uygulanıyor.” diye sözlerine ekledi.

Ulusoy Global Yatırımlar Holding bünyesinde olan ve 1937 yılında kurulan Ulusoy Seyahat Nakliyat A.Ş., karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe güvenli ve konforlu hizmet anlayışı ile lider kuruluşlardan birisidir. Günlük ortalama 300, yıllık 91.000 adet sefer sayısı ile 3.500.000 yolcuya hizmet veren Ulusoy, Türkiye’nin VIP yolcu taşımacılığında var olan en geniş ulaşım ağına sahip seyahat firmasıdır.

Sayfa URL'si: