Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık ile Eşyanız da Kalbiniz de - Basın Bülteni

Adres: Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna / İstanbul

Telefon: 0212 692 15 00

Fax: 0212 693 33 06

Yetkili Kişi: Ulusoy

Web: www.ulusoy.com

Ekli Görseller & Dökümanlar


Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık ile Eşyanız da Kalbiniz de

Tarih: 07.04.2011
Türkiye’de evden eve taşımacılık hizmetinde sigorta yapan tek firma özelliği taşıyan Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık taşıma operasyonunu ücretsiz ekspertiz hizmeti ve sözleşmeli olarak gerçekleştiriyor.

İstanbul; Kalitesi ve güvenirliğiyle ulaşım sektörünün köklü firmalarından Ulusoy, deneyimlerini taşımacılık alanında da Evden Eve İşten İşe Taşımacılık markası ile sunuyor. Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık ücretsiz eksper hizmeti, sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık güvencesiyle sektörde bir ilke imza atarak hizmet veriyor.

Türkiye’de evden eve taşımacılıkta sigorta yapan tek firma

Ulusoy Evden Eve Taşımacılık profesyonel ve eğitimli bir ekiple şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, antika taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar ve organizasyon taşımacılığı gibi taşımacılığın neredeyse tüm alanlarında son derece özenli bir hizmet verirken taşınan tüm eşyaları sigortalıyor.

Dünya’nın her tarafına evden eve taşımacılık gerçekleştiriliyor

Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık Genel Müdürü Ali Kaya, 2010 yılında sektördeki amatör hizmet anlayışını değiştirmek üzere yola çıktıklarını belirterek, “Bu alandaki altyapı çalışmalarını kısa sürede tamamladık. Taşımacılık sektöründe en son teknoloji ile donatılmış araçlarla dünyanın her tarafına evden eve eşya taşımacılığı yapabiliyor duruma geldik.”dedi.

Sayfa URL'si: