Uçan Fil BayPasso ile en eğlenceli MasterCard PayPass kullanımı

Tarih: 29.04.2009
MasterCard tarafından hazırlanan “BayPasso”, MasterCard PayPass’in kullanım kolaylığını eğlenceli bir dille anlatıyor. www.mastercard.com/tr/baypasso internet adresi üzerinden oynanabilen oyun, MasterCard PayPass’in kullanıcıların hayatına getirdiği kolaylığı ve kazandırdığı hızı eğlendirerek gösteriyor. Üstelik 1 Mayıs – 31 Temmuz tarihleri arasında BayPasso oyununda en yüksek skoru yapan 30 kişi 4 GB’lik Apple iPod kazanma imkanına sahip oluyor.

MasterCard’ın sunduğu dünyanın ilk öde – geç teknolojisi MasterCard PayPass’in kullanımı, BayPasso ile oyuna taşındı. 35 TL’nin altındaki ödemeleri şifre ve imza gerektirmeden hızlı ve esnek bir şekilde yapılmasına imkan veren MasterCard PayPass, şimdi de geliştirdiği oyunla kullanıcılara keyifli dakikalar yaşatıyor.

BayPasso harcıyor, MasterCard PayPass ile ödüyor


MasterCard tarafından hazırlanan oyunda uçan fil BayPasso, yaptığı 35 TL’nin altındaki alışverişlerin bedelini MasterCard PayPass’i ile ödeyerek aldığı ürünlerin sayısı ve fiyatı ile orantılı puan kazanıyor.

En fazla skor yapan 30 kişiye Apple iPod hediye

1 Mayıs – 31 Temmuz tarihleri arasındaki üç ay boyunca, BayPasso ile her ay en fazla puan yapan ilk on kişi 4GB’lik rengarenk Apple iPod kazanma imkanına da sahip oluyor. Böylelikle oyunseverler eğlenirken hediye kazanma şansı elde ediyor.

MasterCard PayPass Internet sitesi


MasterCard’ın internet sitesi www.mastercard.com.tr de ise, temassız ödeme sitemi PayPass hakkında merak edilen MasterCard PayPass nedir? Nasıl kullanılır? Öde-Geç sistemi nedir? Nasıl uygulanır? MasterCard PayPass güvenli midir? gibi soruların yanıtları veriliyor.

Sayfa URL'si: