Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Türkiye’nin ilk online araştırma platformu projesi başladı - Basın Bülteni

Türkiye’nin ilk online araştırma platformu projesi başladı

Tarih: 21.09.2011
X-Sights Araştırma ve Danışmanlık, Türkiye’nin ilk online araştırma platformu projesine start verdi. Türkiye’nin Sesi Paneli adını taşıyan platforma üye alımları da başladı.

Evlerde internet erişim oranının yüzde 50 sınırını aşmasıyla beraber internet üzerinden yapılan araştırma sayılarının da hızla arttığı Türkiye’de Xsights, bir ilke imza atarak, şimdiden üye sayısı 14 bini aşan Türkiye’nin ilk ve en büyük online araştırma platformu projesini hayata geçirdi.

Sunulan avantajlardan faydalanmak ve Türkiye çapında yapılacak araştırmalarda görüş bildirmek isteyenler; www.turkiyeninsesipaneli.com ‘u ziyaret ederek platforma kayıt yaptırabilirler.

Tamamen ücretsiz olan bu hizmetten yararlanmak için Turkcell kullanıcılarının 2970’ e e-posta adreslerini SMS olarak ulaştırmaları ve e-postalarına gelen linki tıklayıp üye olmaları yeterli. Cevaplanan anketler karşılığında Turkcell aboneleri 100 SMS ya da 30 dakika konuşma hakkı kazanıp, Türkiye’nin Sesi Paneli’nin düzenlediği çekilişlerinde de laptop, cep telefonu, tatil gibi hediyeler kazanma hakkını elde ediyorlar.

Kurumlar da gerçekleştirecekleri alan ve algı araştırma çalışmalarında Türkiye’nin Sesi Platformunu kullanarak ihtiyaç duydukları verilere ulaşmada hem zamandan hem de araştırma bütçelerinden tasarruf etme fırsatı yakalayacaklar.

Sektörler:
Sayfa URL'si: