Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Türkiye de Pronet in sunduğu Reveal patlayıcı tespit sistemiyle sınırlar artık daha güvenli - Basın Bülteni

Türkiye de Pronet in sunduğu Reveal patlayıcı tespit sistemiyle sınırlar artık daha güvenli

Tarih: 14.07.2011
Pronet, bagaj içindeki eşyaları yoğunluk ve atom numaralarına göre tarayarak sıvı patlayıcılar dahil, her çeşit bombayı tespit edebilen Reveal CT-80DR patlayıcı tespit sistemini Türkiye’ye getirdi. Havaalanlarının, limanların, tesislerin ve nakliye merkezlerinin güvenliğini garanti altına alan Reveal CT-80DR, hem havaalanı güvenliğinin en üst noktada olduğu ABD’de en fazla tercih edilen sistem olmasıyla, hem de dünya çapında yüzlerce havaalanını korumasıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın en iyi patlayıcı tespit cihazlarının üreticisi SAIC, havaalanı güvenliği ürün yelpazesinde yer alan Reveal patlayıcı tespit sisteminin Türkiye’deki satış ve satış sonrası destek ortağı olarak Pronet’i seçti. Böylece Pronet, bagaj içindeki eşyaları yoğunluk ölçümü ve atom numaralarına göre tarayarak, ev yapımı ve sıvı patlayıcılar dahil, her çeşit bombayı tespit edebilen Reveal CT-80DR patlayıcı tespit sistemini de ürün ve hizmet yelpazesine eklemiş oldu.

Reveal CT-80DR’ın CT (Bilgisayar Tomografi) cihazı, kendine ait patentli çift enerji tarayıcı sistemi sayesinde, yanlış alarma imkan vermeden bagajları yüksek hızla ve ikinci bir denetime ihtiyaç duymadan tarıyor. Havaalanlarının, limanların, tesislerin ve nakliye merkezlerinin güvenliğini garanti altına alan Reveal CT-80DR CT sistemi, teknik özelliklerinin yanı sıra diğer cihazlarla kıyaslandığında kapladığı alan gibi avantajları ile havaalanı güvenliğinin en üst noktada olduğu ABD’de dahi en fazla tercih edilen sistem olmayı başardı.

Hızlı ve güvenli tespit sağlayan sistem operatörlerin gerektiğinde önlem almasını kolaylaştırıyor ve havaalanı operasyonunda hız sağlıyor. Her türlü havaalanı sistemi ile entegre çalışabilen cihaz, yüksek performansı ve minimum operatör ihtiyacı ile havaalanlarına işletme maliyeti açısından da ekonomik avantaj sunuyor.

Güvenlik konusunda 15 yıldır sayısız başarıya imza atan ve 85 bini aşkın abonesiyle Türkiye’nin lider güvenlik şirketi olan Pronet, havaalanı güvenliği konusunda ise 7 yıllık bir geçmişe sahip. Pronet ürün ve çözümleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.pronet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sektörler:
Sayfa URL'si: