Yetkili Kişi: Cim A.Ş

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Türkiye’ de İlk ve Tek

Tarih: 03.10.2013
Cim Aş. Interaktif pazarlamada Türkiye ‘ de bir ilke imza atıyor… Sportif pazarlama alanında bir kaç aydır hizmet veren Cim Aş. ‘nin genç kurucusu Serdar Çınar , 12 yıllık e – ticaret birikim ve tecrübesini Türkiye ‘ de önemli bir açık olan Spor Kulüplerinin Interaktif Pazarlamasında harmanlıyor.

Sportif pazarlama olarak kulüplere ait lisanslı dergilerin satışları, taraftar kartlarının satışları, forma ve diğer tüm lisanslı taraftar ürünlerinin satışı gerçekleştiren Cim Aş, şu anda kulüplerin ‘internet satış hakları’ konusunda kendi iç işleyişlerinde ki pürüzler düzelene kadar çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Alt yapı çalışmaları tamamlanmış olan web üzerinden satış ise kulüplerin pürüzleri çözümü sonrasında gerçekleşecektir.

Fenerbahçe Kulübü’ nün satışları başladı…

İlk adımda Fenerbahçe Kulübü’ nün dergisinin üyelik aşamasında destek olan Cim Aş, sonrasında Fenerbahçe lisanslı ürünlerin interaktif pazarlaması konusunda da çok ciddi bir yol aldı. 4 ay gibi kısa bir sürede dergi abone sayısını ciddi bir şekilde artırmanın yanı sıra interaktif ürün satışında da ilk 10 Fenerium mağazasının arasında yer almayı başardı.

Beşiktaş ve Sivas Spor ile Anlaştı…

İnteraktif pazarlama alanında Beşiktaş ve Sivas Spor Kulüpleri ile de anlaşma imzalayan Cim Aş. önümüzdeki haftalarda bu kulüplerinde aktif satışına başlamış olacak. Ayrıca şu anda Trabzonspor ile de görüşmelerine başlamış durumda bulunan Cim Aş. ardından Galatasaray ve diğer tüm süper lig takımlarını da bünyesine katmayı hedefliyor…

4 büyük takım taraftarlarının tüm Türkiye ‘ ye hatta dünyaya yayılmış durumda bulunmasına dikkat çeken Serdar Çınar, fiziki mağaza sayısının kısıtlı olmasından dolayı lisanslı ürünlere her noktadan insanın ulaşamamasının oluşturduğu boşluğu ne yazık ki merdiven altı üretilen lisansız ürünlerin doldurduğunu ve bu nedenle marka değeri olan kulüplerimizin ve kayıt dışı ticaret ile Türkiye ekonomisinin ciddi zarar gördüğünü vurguladı.

Ayrıca , Anadolu Kulupleri ‘ ne de interaktif pazarlama imkan sunan Cim Aş. İngiltere ve Almanya ‘ da olduğu gibi ciddi miktarda lisanlı ürün satışı yaparak dar gelirli kulüplere de büyük fayda sağlamayı planlıyor.

Sektörler:
Etiketler: Cim A.Ş
Sayfa URL'si: