Turkish Power Wrestling ArenaPark Avm’ ye geliyor

Tarih: 06.10.2011
Turkish Power Wrestling 16 Ekim Pazar günü ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde izleyicisi ile buluşuyor. Profesyonel güreşin ünlü isimlerini biraraya getiren şovu 50 bin kişinin izlemesi bekleniyor

Profesyonel güreşte bir marka haline gelen Turkish Power Wrestling (Dünyanın en güçlü Türkleri), 16 Ekim’de Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde büyük bir gösteri yapacak. ArenaPark’ta 16 Ekim Pazar günü saat 17.00’da başlayacak olan Wrestling şovu 50 binden fazla kişinin izlemesi bekleniyor.

Şov profesyonel güreşin ünlü isimlerini biraraya getiriyor. Rey Mysterio ve Triple H'in idolü, Japonların usta ismi Yoshihiro Tajiri ve Kanadalı yaşayan efsane Joe Legend ArenaPark’ta ringe çıkacak. TPW Kıtalararası Unvan Maçı’nda ise Türkiye'nin dünya çapındaki yıldızı Murat Bosporus sahibi olduğu kemeri ikinci kez koruma maçı yaparken rakibi Japon Tajiri olacak.

Ünvanlar yer değiştirebilir

ArenaPark’taki gösteride Samuray, Turko ve Barbar kozlarını üçlü tehdit maçında paylaşacak. Kazanan Camoka ile Turkish Power Wrestling Ağır Sıklet Şampiyonluk karşılaşmasına çıkmaya hak kazanacak. Ayrıca Kanadalı Joe Legend ile 250 kiloluk Bursalı Bigboy ArenaPark'ta tarihe damgasını vuracak, No DQ maçına imza atacak. Bunun dışında daha pek çok karşılaşma ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde izleyicileri bekliyor olacak.

Gösterinin ücretsiz olduğunu belirten ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, gençlerin beğenisini kazanan bu tür gösterilerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini açıkladı.

Sektörler:
Sayfa URL'si: