Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Türk Ekonomisinin Devlerinin tercihi “Humanist” - Basın Bülteni

Adres: Büyükdere Caddesi Kocabaş İş Hanı No:111/2 34394 Esentepe / İstanbul

Telefon: 0 (212) 217 31 37 - 217 31 38 - 217 31 63

Fax: 0 (212) 217 32 96

Yetkili Kişi: Bilin Yazılım - Oktay Baltacı

Web: www.bilin.com

Ekli Görseller & DökümanlarTürk Ekonomisinin Devlerinin tercihi “Humanist”

Tarih: 07.04.2010
Türk Ekonomisinin Devlerinin tercihi “Humanist”

1992 yılında LaFarge Türkiye için Bilin Yazılım tarafından hazırlanan bir İnsan Kaynakları Yönetim yazılımı olan” HUMANIST” günümüzde Türkiye’nin ekonomi devlerinin tercihi oldu. Yaklaşık 500.000 kişinin kullandığı “HUMANİST” Türk mühendislerinin bilişimde başarısı. Bilin Yazılım, “HUMANİST”i uluslar arası arenaya çıkarmaya hazırlanıyor. BİLİN YAZILIM 2010 yılında %25 büyümeyi hedefliyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Bilin Yazılım’ın kurucusu ve Genel Müdürü Dr. Zafer İnkaya “2010 yılı hedefimiz Türkiye’de elde ettiğimiz başarıyı ve müşterilere sunduğumuz değeri yurtdışı pazarlara taşımak. Bu kapsamda; sürekli geliştirerek, yenilediğimiz arayüzleri ile güçlü ve dinamik bir İnsan Kaynağı yönetim motoru haline getirdiğimiz “HUMANIST”i dünya ile paylaşmaya hazırlanıyor ve bu konudaki çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.” dedi.

Büyük şirketler dışında kobiler için de alternatif çözümler sunan “HUMANİST” etkin İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda iş dünyasının vazgeçilmezi olmuş durumda.

Türkiye’de HUMANİST’I tercih eden dev kuruluşlar; Bankacılık ve Finans sektöründe Birleşik Fon Bankası, Denizbank, Eurobank Tekfen, Finansbank, Finans Leasing, Finansinvest Finansal Yatırım, Halk Bankası, ING Bank, İş Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ,Ziraat Bankası. Otomotiv sektöründe: Ford Otomotiv, HallaOtomotiv, Honda, Otokar Otobüs Karoseri, Otokoç, Oyak Renault, Tofaş. Sağlık sektöründe: Abdi İbrahim İlaç, Eczacıbaşı Zentiva, Renal Tedavi Servisleri, Sanofi Aventis İlaç. Sigortacılık sektöründe: Anadolu Hayat Sigorta, Başak Groupama, Ergo İsviçre Sigorta, ING Emeklilik, Yapı Kredi Emeklilik, Yapı Kredi Sigorta. Turizm Sektöründe: Çırağan Kempinski ,Koç Turizm Grubu.Enerji Sektöründe: Areva T&D Enerji, Tüpraş. Beyaz Eşya Üretim Sektöründe: Arçelik, Arçelik LG Klima. Perakende Mağazacılık Hizmet Sektöründe: Tesco Kipa, Urart Gümrüksüz Mağaza İşletmeciliği. Taşımacılık Sektöründe: Balkan&Black Sea, Ceva Lojistik, Dabkoviç Deniz Acentalığı. Gıda Sektöründe: Hedef Gıda Pazarlama, Tat Gıda Grubu, Tiryaki Agro Gıda. Grup Şirketler olarak: Eczacıbaşı, Zer (Koç Grubu şirketleri dışkaynak şirketi), Doğuş Holding, Tekfen Toros Grubu.

İSO 500 listesinde yer alan ilk 10 kurumdan 5’ine (Tüpraş, Arçelik, Ford, Tofaş, Renault) yıllardır hizmet veren Bilin Yazılım, gücünü değişen dünya koşullarına ve Türkiye şartlarına uyum sağlayarak perçinledi.

Humanist(R) , İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili tüm faaliyet alanlarında İKY Birimi personeline ve kurum çalışanlarına ortak bir platform üzerinde yardımcı olmak üzere tasarlanmış, geniş kapsamlı, kolay anlaşılan ve kolay kullanımlı bir uygulama yazılımı.

20 yıla yakın deneyimi ile Temel ve Operasyonel iş süreçlerine otomasyon desteği veren Bilin Yazılım’ın amacı; İnsan Kaynakları Uzmanlarını, yöneticileri ve personeli ortak bir platformda gerçek zamanlı bir entegrasyon yapısı içinde buluşturarak esas odağı olan kurum içi işgücünü organizasyonun stratejileri etrafında uyumlandırmak. Bu sayede şirketlerin stratejilerini hayata geçirmelerini ve sürdürülebilir başarı elde edebilmelerini mümkün kılmak.Sektörler:
Sayfa URL'si: