Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Türk Barter, Franchıseları İle Büyüyor - Basın Bülteni

Türk Barter, Franchıseları İle Büyüyor

Tarih: 17.10.2008
Tüm dünyada bir milyonun üzerinde şirketin kullandığı barter sistemi ile iş dünyasına alternatif bir finans ve ticaret modeli sunan Türk Barter, tüm Türkiye'de girişimcileri franchise sistemine davet ediyor. Tüm sektörlere çözüm üreten projeler sunan Türk Barter, yeni iş ortakları ile daha fazla şirketin barter sisteminin avantajlarından yararlanmasını sağlamayı hedefliyor. Ekonomide yaşanan daralmadan dolayı tekrar pazarlanmak üzere toplu alımlar yaparak pek çok sektöre çıkış kapısı açan Türk Barter, bu doğrultuda franchiselarına da büyük avantajlar sunuyor.

Barter sistemini Türkiye'de sistematize eden ve Türk iş dünyası ile buluşturan Türk Barter, vereceği franchiselar ile büyümesine devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kayseri ve Konya olmak üzere yedi şube ile faaliyet gösteren Türk Barter, Türkiye'nin pek çok yerinde vereceği franchiselar ile daha fazla şirkete ulaşarak, onların barter sisteminin avantajlarından yararlanmalarını sağlayacak. Türk Barter franchiseları hem KOBİ'lere verilen mal ve hizmet kredilerinin değerlendirileceği, hem de büyük satın alma ve pazarlanmaların yapılacağı ofisler olarak çalışabilecekler. Türkiye'de %75 pazar payı ile barter sektörünün lideri olan Türk Barter ile çalışma fırsatı yakalayarak büyük bir ayrıcalık elde edecek olan franchiselar, finansal ve ticari alanlarda daralma gösteren tüm şirketler için proje odaklı geliştirilen çözümlerle hemen geri dönüşlü avantajlar sağlayacak.

Franchise giriş bedeli olmadan pek çok avantaj elde ediliyor... Girişimcilerinden franchise bedeli almayan Türk Barter'ın uyguladığı franchising sisteminde, franchise alanlar yalnızca ürün, servis ve marka alanında değil, bir bütün olarak sistem içinde IT/MIS, Pazarlama, CRM, PR, Trade Broker'lık, Operasyonel İşlem, Kredilendirme, Risk Yönetimi ve Franchise Marka Yönetimi alanlarında da hizmet alıyor. Franchise kuruluşlar, Türk Barter'ın sunduğu halkla ilişkiler hizmetleri, TV/basın reklamları, internet tanıtımı, sürekli operasyonel destek, etkin toplam marka pazarlama iletişimi ve marka tanınırlığı gibi özel avantajlarından yararlanıyor. Bununla birlikte, franchise işletmelere geliştirme eğitimleri sunan Türk Barter, ihtiyaçlar doğrultusunda iş geliştirmenin önünü açıyor. Türk Barter, Anadolu'da franchising ile daha da büyümeyi hedefliyor... Yeni girişimcileri ile büyümeyi ve barter sistemini ülkemizde yaygınlaştırmayı hedefleyen Türk Barter bu doğrultuda, Türk Barter, Eskişehir, Kırıkkale, Nevşehir, Aksaray, Manisa, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Bilecik, Karaman, Balıkesir, Antalya gibi pek çok şehirde franchise başvurularını kabul ediyor. Güçlü sermayesi ve teknolojik alt yapısı ile paraya alternatif bir finansman modeli olan barter sisteminin lideri Türk Barter, denenmiş ve başarıya ulaşmış uluslararası örnek modeliyle şirketlere gerçek bir güven veriyor.

Türk Barter Kimdir? 15 yıldır Barter sisteminin Türkiye'de öncüsü ve güçlü bir teknolojik alt yapıya sahip olan Türk Barter, 2002 yılından bu yana IRTA'da Avrupa'dan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Barter Etik Komite Başkanı olarak bulunuyor. Paraya alternatif bir finansman modeli olan barterın Türkiye'de yaygınlaşması için çalışıyor. Barter sistemini tüm dünyada 1 milyonun üzerinde şirket kullanmaktadır. Türk Barter, sunduğu sistemle ekonomik yaşama artı değer katmanın yanı sıra, tüm sektörlere yönelik üretimi durdurmayan, istihdamı koruyan, sermayeyi güçlendiren, parayı amaç değil araç yapabilen, risksiz ekonomi çözümü sunuyor. Türk Barter, barter havuzu olarak adlandırılan ortak pazarda, üye firmalara paraya ihtiyaç duymadan ticaret yapma ve kar elde etme imkanı veriyor Yani barter sistemi bir çok kişi tarafından algılandığı üzere bir takas ortamı değil, üye firmaların hem ihtiyaçlarını satın aldığı, hem de kendi ürettiği mal ve hizmetleri satabileceği bir finansal sistem yaratıyor. Kısaca sistem, şirketlerin nakit ödeme yapmadan ürettikleri mal ve hizmet karşılığında talep ettikleri mal ve hizmetleri almalarına dayanıyor.

Sayfa URL'si: