Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Torunlar Gyo “Mall Of İstanbul“un Ofis Satışlarına Başladı - Basın Bülteni

Torunlar Gyo “Mall Of İstanbul“un Ofis Satışlarına Başladı

Tarih: 27.06.2011
Torunlar GYO, AVM, rezidans, ofis ve otel olarak tasarlanan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi Mall of İstanbul’un ofis satışlarına başladı. Mayıs 2011’de rezidans satışlarına başlanan ve 1 ay gibi kısa bir sürede yüzde 90’ı satılan Mall of İstanbul’un ofis satışları da yoğun ilgi görüyor. Satışa çıkarılan ofis adedinin 3 kat üzerinde ön talep alınan projedeki ofislerin fiyatları ise 402 bin TL ile 4 milyon 187 bin TL arasında değişiyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO, rezidans, AVM, ofis ve otelden oluşan konsepti ile Türkiye’nin en büyük karma projesi olmaya hazırlanan “Mall of İstanbul”un ofis satışlarının birinci fazını başlattı. Toplamda 115 adet ofis bulunan ve ilk etapta 75 adedi satılacak olan Mall of İstanbul ofisleri ön taleplerde yoğun ilgi gördü ve satışa çıkarılan ofis adedinin 3 kat üzerinde bir talep alındı.

28 bin m2 toplam ofis bloğu bulunan Mall of İstanbul’da A tipi, B tipi, D tipi ve F tipi ofisler bulunuyor. Ofislerin fiyatları ise A tipi 116,50m2 402 bin TL - 482 bin TL KDV, B tipi 195m2 620 bin TL – 781 bin TL KDV, D tipi 311,37m2 1 milyon 8 bin TL – 1 milyonn 224 bin TL KDV, F tipi 1.245m2 4 milyon 187 bin TL KDV olarak değişiyor.

Lokasyonu, konsepti ve tasarımı ile prestijli bir yaşam sunan Mall of İstanbul projesinde, ofis kulesinde her katta kat bahçeleri bulunacak. Benzer projelere oranla asansör sayısı da fazla tutulan Mall of İstanbul ofisleri açılabilen pencereleri ve engelliler için düşünülen olanakları ile de dikkat çekiyor. Karma kullanım projesi olması sebebiyle her geçen gün değer kazanacak Mall of İstanbul ofisleri hem sahiplerine hem de kullanıcılarına projede yer alan sosyal donatılar ile de ayrı bir sosyalleşme alanı sunacak.

Mall of İstanbul Asya ve Avrupa yakasının önemli kavşak noktalarından İstanbul’un gelişen ve değişen bölgesi Mahmutbey’de, D-100, TEM ve iş dünyasının yeni merkezlerinden Basın Ekspres yollarının kesişim noktasında yer alıyor. En önemli bağlantı noktası ise havaalanına yakınlığı ve kısa süre içinde hayata geçmeye hazırlanan, Otogar-Bağcılar-Olimpiyat Köyü ve Havaalanı-İkitelli metro istasyonlarına direkt bağlantı imkanına sahip olması.

“Mall of İstanbul” ayrıca Haziran ayı içerisinde dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen The Global RLI Awards 2011’de Geleceğin Projeleri Üstün Başarı ödülünü (Highly Commended Project) almıştı.


Sayfa URL'si: