Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
TOM FORD EYEWEAR’dan “Sevgililer Günü”ne özel çarpıcı gözlükler - Basın Bülteni

Adres: Fişekhane Cad. Yakut Aralığı Sok. Ümit Apartmanı No: 1 K.4 D.14 Bakırköy İstanbul

Telefon: 212 444 0 485

Fax: 212 444 0 485

Yetkili Kişi: Arzu Hancıoğlu

Web: www.4youreyes.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar

TOM FORD EYEWEAR’dan “Sevgililer Günü”ne özel çarpıcı gözlükler

Tarih: 29.01.2009

Tom Ford Eyewear, sevgilinizin gözlerini koruyacak şık ve kaliteli gözlük seçenekleri sunuyor.

Tom Ford Eyewear, Sevgililer Günü’nde modayı yakından takip edenlerin ve tarzım bu diyenlere birbirinden şık modellerini tüketicinin beğenisine sunuyor.

Tom Ford kalitesi ile sunulan sevgililer günü gözlük koleksiyonu; hediye seçiminde özen gösteren, farklılığını ince detaylarla sevdiklerine hissettirmek isteyen kişiler için hazırlandı. Birbirinden şık alternatiflerle dolu Tom Ford imzalı gözlük koleksiyonunda; modern tasarımlar ve kişiliğinizi yansıtacak çarpıcı detaylar öne çıkıyor.
Hediye arayışında olanlar için Tom Ford’un dünya modasını yansıtan gözlük koleksiyonu yardımcı oluyor. En şık ve en çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Tom Ford gözlükleri sevgililer gününde ayrıcalıklı ve unutulmayacak kadar anlamlı hediyeler vermekten hoşlananlar için çok özel bir seçim…
Kemik sapların canlılığının ön plana çıktığı koleksiyonda modern tasarımlar ve kişiliğinizi yansıtacak çarpıcı detaylar öne çıkıyor.
Gözlük modasında yenilikçi bir çizgi yakalayan Tom Ford, farklı ve doğal materyallerden gözlük sapları ile farklılığı sunuyor. Anti-alerjik ve terden etkilenmeyen modeller, üstün kalitenin sinyallerini veriyor.
Sevgilinize, Tom Ford Eyewear gözlük koleksiyonundan birtanesi seçerken kendinizi de unutmayın.

Sayfa URL'si: