Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Tek tıkla hem uçak bileti hem de otel “Bulucak”sınız - Basın Bülteni

Tek tıkla hem uçak bileti hem de otel “Bulucak”sınız

Tarih: 22.06.2009
Türkiye’deki tüm iç hat uçuşlarının güncel fiyat bilgileriyle ve yer durumuyla birlikte görüntülenebildiği Bulucak.com, online otel rezervasyonu alanında Avrupa lideri olan Booking.com’la işbirliği yaptı. Bulucak.com ziyaretçileri artık hem kendileri için en uygun iç hat uçak biletlerini bir tıkla bulabiliyor hem de seyahat edecekleri şehirdeki otellere en ucuz fiyat garantisiyle rezervasyon yaptırabiliyorlar.

Tüm iç hat uçak seferlerini bir tıkla saniyeler içinde listeleyen Bulucak.com, Avrupa'nın lider online otel rezervasyonları şirketi Booking.com ile işbirliği yaptı. Bulucak.com ziyaretçileri bundan böyle, hem iç hatlarda en güncel fiyatlarla kendileri için en uygun uçak biletlerini bulabilecek hem de seyahat edecekleri şehrin otellerine “en ucuz fiyat garantisiyle” rezervasyon yaptırabilecekler. Bunun için, uçuş seçeneklerinin listelendiği sayfada, “Booking.com ile rezervasyon yapın” banner’ına tıklamaları yeterli. Böylece açılan ayrı bir pencerede seyahat edecekleri şehirdeki otel seçeneklerini inceleyebilirler.

Bulucak.com yenilenen altyapısı ve arayüzüyle, havayolu şirketlerinin iç hat uçuşlarını anlık fiyatlarıyla birlikte artık çok daha hızlı bir şekilde listeleyebiliyor. Ayrıca, bilet arama ekranında seçilen “seyahat edilecek şehir” bilgisine bağlı olarak, Booking.com tarafından seçilen, o şehirdeki oteller “en ucuz fiyat garantisiyle” görüntülenebiliyor. İlgili bağlantıya tıklandığında ise söz konusu otellerin fiyat bilgilerinden ziyaretçi yorumlarına kadar tüm bilgilere ulaşılabiliyor ve 71 ülkede 66.000’den fazla otel için indirimli otel rezervasyonu hizmeti sunan Booking.com güvencesiyle rezervasyon yaptırılabiliyor. Böylece, Bulucak.com ziyaretçileri tek bir tıkla hem zaman ve fiyat olarak kendileri için en uygun uçak biletlerini hem de en uygun fiyatlı otel bilgilerini aynı anda görerek zamandan ve paradan tasarruf ediyorlar.

Bulucak.com’da bilet satışı, direkt olarak havayolu şirketlerinin internet sitelerine yönlendirilerek gerçekleştiriliyor. Biletleri çabuk tükenen hatlar veya kademeli bilet fiyatlarının olduğu hatlara ilişkin biletler de bu sayede kolaylıkla satın alınabiliyor.

Bulucak.com, Inveon tarafından geliştirilen benzersiz arama teknolojisi sayesinde sorgulama ekranında dolu uçakları göstermeme seçeneği de sunuyor. Yer kalmayan uçuşların tek tıkla arama sonuçlarından çıkarılabildiği Bulucak.com, arama yapıldığı andaki bilet fiyatlarını göstererek her zaman en güncel fiyatların görüntülenmesini sağlıyor.

Sayfa URL'si: