Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Tek maç heyecanı artarak devam ediyor - Basın Bülteni

Tek maç heyecanı artarak devam ediyor

Tarih: 25.02.2009
Türkiye'nin ilk elektronik şans oyunları platformu bilyoner.com’da tek maç heyecanı tam 6 karşılaşma ile devam ediyor. Bilyoner.com üyeleri, Galatasaray’ın Bordeaux ile oynayacağı karşılaşma da dahil olmak üzere, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’nda birbirinden çekişmeli 6 karşılaşmaya tek maçlık İddaa kuponlarında yer verebilecekler.

UEFA Kupası’ndaki temsilcimiz Galatasaray, golsüz beraberlikle biten ilk karşılaşmanın rövanşında, 26 Şubat’ta Bordeaux ile karşılaşıyor. Bilyoner.com üyeleri, bu karşılaşmanın yanı sıra, beş maça daha tek maçlık İddaa kuponu yapabilecekler. Sporseverleri futbola doyuracak ve bilyoner.com üyelerine tek maç heyecanı yaşatacak 6 karşılaşma şöyle:

Şampiyonlar Ligi:

Inter - Manchester United
Lyon - Barcelona
Chelsea - Juventus
Real Madrid - Liverpool

UEFA Kupası:

Galatasaray - Bordeaux
AC Milan - Werder Bremen

Bilyoner.com hakkında:

Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş., 2004 yılında Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, 2005 yılında Türkiye Jokey Kulübü Genel Müdürlüğü (TJK) ve 2006 yılında Milli Piyango Genel Müdürlüğü ile imzalanan sözleşmeler sayesinde Türkiye'nin ilk elektronik şans oyunları platformu olmuştur. Bilyoner.com, Spor Toto, TJK at yarışı oyunları ve Milli Piyango oyunlarını oynatma hakkına sahip olan Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş.’nin markasıdır. Bilyoner.com, üyelerine, her an şans oyunlarını farklı kanallardan sunarak eğlenceyi hayatlarında daimi kılmayı hedeflemektedir.


Etiketler: Tek , maç , heyecanı , artarak , devam , ediyor
Sayfa URL'si: