Adres: Göktürk Beldesi Sadık Sokak Kale Apartmanı Kat:1 Daire:1/A Eyüp- İstanbul /Türkiye

Telefon: 0212 322 52 10

Fax: 0212 322 50 12

Yetkili Kişi: BeautyForm

Web: www.beautyform.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar

Tek cihazla gelen komple güzellik

Tarih: 10.10.2008
İlerleyen zamanla birlikte cildiniz gençliğini yavaş yavaş kaybediyor, selülitleriniz artıyor ve bölgesel yağlanmalarınız mı başlıyor? Tüm vücudunuz için ayrı ayrı bakıma mı girmeniz gerekiyor? İtalyanların güzellik mucizesi Thermo-C, tüm bu uygulamaları sizin için tek bir sistem altında toplamayı başardı. İtalyan kadınlarının her zaman bakımlı ve çekici görünümüne artık siz de kavuşabilirsiniz. Teknoloji geliştikçe medikal estetik cihazları da şaşırtmaya devam ediyor.

Bunun son örneklerinden biri de, İtalya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesi ve Amerika'da tercih edilen kombine sistem Thermo-C. Beauytform güvencesiyle Türkiye'ye getirilen Thermo-C, cilt gençleştirme, selülit tedavisi, bölgesel incelme ve çatlak tedavilerini tek bünyede yapabilen komple bir sistem. Anti aging ve bölgesel incelmede farklı tedavileri tek başına gerçekleştirebilen Thermo-C yöntemini kullananlar arasında güzellikleriyle ünlü İtalyan Asia Argento, Monica Bellucci, Ornella Muti gibi yıldızlar da bulunuyor. Kombine tedavi uygulamasıyla benzerlerinden ayrılan Thermo-C; birbirinden farklı bu tedavileri gerçekleştirebilmek için Radyo frekans, LED, Kriyoterapi ve Vakum terapi sistemlerinden yararlanıyor.

Kullanım alanları, günümüz neştersiz güzellik ve anti aging uygulamalarının önemli bir bölümünü kapsayan Thermo-C, Cilt yüzeyini sıkılaştırma Selülitin portakal kabuğu görünümünü azaltma Yüzeysel ve daha derinlerdeki yağ dokuları azaltma Cilt tolerasyonunu artırma ve bağ dokusunu güçlendirme Yüzde kırışıklıkları hafifletme Vücutta oluşan çatlakların görünümünü azaltma alanlarında hizmet veriyor. Tedavilerinde kullanılan Thermo-C seansları 30-40 dakika arası olup seans sayısı kişinin ihtiyacına göre 6-10 seans sürüyor. Thermo-C Bilgi hattı: Tel: (212) 322 50 10 www.beautyform.com.tr

Sayfa URL'si: