Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
TEB Konut Kredisi - Basın Bülteni

Adres: Kireçburnu Mah. Araba Yolu Cad. Sümbül sok. No.1/1, Tarabyaüstü, Sarıyer

Telefon: 0212 223 2191

Fax: 0212 223 2191

Yetkili Kişi: A Plus Promosyon Ürünleri- Gürcan Sarp

Web: www.apluspromosyon.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

TEB Konut Kredisi

Tarih: 08.07.2011
TEB Konut Kredisi’nin sunduğu uzun vade, düşük taksit seçenekleri ile kira öder gibi ev ve iş yeri sahibi olabilir, hayallerinizdeki yere kolayca kavuşabilirsiniz.

Gerekli belgeleriniz ile şubelerimize uğrayarak konut kredilerimizden size en uygun olanını kullanabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Herşey Dahil Konut Kredisi

Kredi kullanımı esnasında doğacak tüm masraf ve yasal vergi tutarlarını da aynı konut kredisi içinde kredilendirebilir ve tüm masraflarınızı uzun vadede rahatça ödeyebilirsiniz.

Ekspertiz ücreti, ipotek masrafı, DASK, konut sigortası, ferdi kaza sigortası masrafları size yük olmasın diye Herşey Dahil Konut Kredisi TEB’de.

 • Al-Kirala Konut Kredisi
Hem yatırım sahibi olun hem de kira geliri elde edin diye Al-Kirala Konut Kredisi TEB’de.

Uygun faiz, uzun vade avantajı ile istediğiniz evin sahibi olun. Evinizi kiraya verin, getirisi ile kredinizi rahatça ödeyin.

 • Esnek Kademeli Konut Kredisi
Harcamalarınıza göre ödeme planınızı belirleyebileceğiniz Esnek Kademeli Konut Kredisi TEB’de. Ödeme tutarlarınızı kendiniz belirleyin, sıkıntı çekmeyin.

Diğer harcamalarınız için ev sahibi olmayı ertelemeyin diye Esnek Kademeli Konut Kredisi, uygun faiz, uzun vade avantajları ile TEB’de.

 • % 100 Konut Kredisi

  İstediğiniz ev için peşinat tutarınız yok ise veya peşinat tutarınızı farklı bir yatırım aracında değerlendiriyorsanız, % 100 Konut Kredisi tam size göre.

Satın alacağınız konuta ek olarak; sizin diğer bir gayrimenkulünüzü de teminat olarak alıyoruz, ihtiyacınız olan tüm kredi tutarını uygun faiz ve uzun vade avantajı ile veriyoruz. Üstelik, geri ödeme sürecinizde, kalan kredi bakiyeniz ikinci ipoteğe gerek olmayan tutara indiğinde, kredinizin kapanmasını beklemeden ikinci ipoteğinizi kaldırıyoruz.

 • Taksit Ertelemeli Konut Kredisi

İstediğiniz eve bugün sahip olabilirsiniz. TEB Taksit Ertelemeli Konut Kredisi ile evinizi hemen şimdi alın, ödemeye 6 ay sonra başlayın.

TEB’in uygun faiz, uzun vade avantajından geç kalmadan yararlanın.

 • Anapara Ertelemeli Konut Kredisi

Konut kredinizi hemen alın, anapara ödemenize dilerseniz 36 ay sonra başlayın. İlk taksitlerinizde öncelikle faiz yükünüzü azaltın, anapara ödemenize sonra bağlayın diye Anapara Ertelemeli Konut Kredisi TEB’de.

Anapara Ertelemeli Konut Kredisi ile 36 aya kadar konut kredinizin sadece faizini ödeyebilirsiniz. Sadece faiz ödenen bu dönemden sonra başlayan kredi taksitleriniz, anapara ertelemesi yapılmayan ödeme planı ile aynı olacaktır.

 • Dönem Ödemeli Konut Kredisi
Konut kredinizi, gelirinize göre 2 veya 3 ayda bir ödemeli olarak taksitlendirebilirsiniz. Her ay kredi taksidi ödemeden diğer harcamalarınızı da rahatça gerçekleştirin diye Dönem Ödemeli Konut Kredisi TEB’de.

Kredi taksitlerinizi 2 veya 3 ayda bir ödemeli olarak belirleyebilirsiniz. Dönem faiziniz, ödeme yapacağınız dönem periyodu ve faiz oranı baz alınarak hesaplanır ve oluşan bu faiz ile dönemlik taksit tutarlarınız hesaplanır.

 • Kademeli Azalan Konut Kredisi
Gelecekteki gelir ve giderlerinizi öngörerek kredi taksitlerinizin azalmasını istiyorsanız, TEB Kademeli Azalan Konut Kredisi size göre.

Kredi taksitlerinizi ileriki vadelerde kademeli olarak azaltmak istiyorsanız, TEB Kademeli Azalan Konut Kredisi kullanabilirsiniz. Kredi taksitlerinizi sabit tutarlar ile ödemeye başladıktan belirli bir süre sonra, daha düşük tutarlı taksit ödemeye başlayabilir, taksit azaltmayı belirli periyotlarla ve oranlarla sürdürebilirsiniz.

 • Kademeli Artan Konut Kredisi

Konut kredinizin geri ödemesine düşük taksit tutarları ile başlayın, gelir artışınıza göre taksit tutarlarınızı da arttırın. Gelecekteki gelir artışınıza istinaden kredi taksitlerinizi arttırabilmeniz için Kademeli Artan Konut Kredisi TEB’de.

Kredi taksitlerinize düşük ödemeler ile başlamak ve ileriki dönemlerde kademeli olarak arttırmak istiyorsanız, TEB Kademeli Artan Konut Kredisi kullanabilirsiniz. Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, gelirinizdeki artışa göre, belirli periyotlarla ve oranlarla, örneğin 6 veya 12 ayda bir olarak artırabilirsiniz. • İndirimli Konut Kredisi
Konut kredinizi kullanırken belirli bir miktarı peşin olarak ödeyip, taksitlerinizin düşük tutarlı olması için İndirimli Konut Kredisi TEB’de. Birikmiş paramı baştan ödesem, TEB Konut Kredisi\\\'ni indirimli kullansam, aylık ödemelerim azalsa, rahat rahat ev sahibi olsam diyorsanız; İndirimli Konut Kredisi TEB\\\'de.

Birikmiş paranız ile kredi tutarınızın %1 ile %5’i arasındaki tutarı en başta peşin olarak ödeyin, kredi faiz oranınızda indirim sağlayın. İndirimli Konut Kredisi ile düşük taksit ödeyerek kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

 • Ara Ödemeli Konut Kredisi

İkramiye aldığınızda veya gelirinizde artış olduğunda, kredinizin bir kısmını kapatıp, ödemelerinizi azaltabilmeniz için Ara Dönem Konut Kredisi TEB’de.

Kredi vadeniz boyunca, istediğiniz aylarda ve istediğiniz tutarda ara ödeme yapabilirsiniz. Ara ödeme yaptığınız zaman, kredinizin geri kalan tutarı, geri kalan aylara eşit olarak dağılır. • Molalı Konut Kredisi

Düzenli olarak gerçekleştireceğiniz kredi geri ödemelerinize, her sene dilediğiniz 2 ay boyunca ara verebilirsiniz. Konut kredisi ödemelerinize, gecikme faizi olmadan yılda 2 defa ara vererek diğer ihtiyaçlarınıza da para ayırabilmeniz için Molalı Konut Kredisi TEB’de.

TEB’den kullanmış olduğunuz;

 • TL
 • Eşit taksitli
 • Kredi kullandırım tarihinden itibaren en az 6 ay geçmiş,
 • Ödemelerini düzenli yaptığınız konut krediniz için
hemen şubenize başvurarak Molalı Konut Kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Gelin, bütçenize özel bu ödeme planlarından siz de yararlanın.

konut kredisi


Sektörler:
Sayfa URL'si: