Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Tamek adıyla, pastane limonatası tadıyla… - Basın Bülteni

Adres: Nispetiye Mah. Hakkı Şehit Han Sok. No:35 Ulus 34340 Beşiktaş-İSTANBUL

Telefon: 0212 444 00 97

Fax: 0212 281 68 39

Yetkili Kişi: Tamek

Web: www.tamekmeyvesuyu.com/

Ekli Görseller & DökümanlarTamek adıyla, pastane limonatası tadıyla…

Tarih: 03.08.2009
İlklerin öncüsü Tamek, naneli limonatasıyla yine bir ilke imza atıyor. Koruyucu ve tatlandırıcı katılmadan elde edilen bu enfes lezzet, Tamek ismi ile serinliği, ferahlığı ve bildiğimiz o pastane limonatası tadını tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Türkiye’nin lider meyve suyu üreticilerinden Tamek, yaz döneminin bunaltıcı sıcağında serinlemek isteyenlere yeni, ferahlatıcı, koruyucusuz ve tatlandırıcı katılmadan elde edilmiş yepyeni bir lezzet sunuyor: Tamek Limonata…

Tamek Limonatayı diğerlerinden ayıran en belirginlik özelliği ise karışımında bulunan nane. Nanenin ferahlatıcı etkisiyle beraber limonata damaklarda unutulmayacak bir lezzet bırakıyor. Soğuk olarak içilmesi tavsiye edilen Tamek Limonata’nın naneli tadı, limonatadan çok daha fazla serinlik hissi almanıza yol açıyor.

Naneli Tamek Limonata’nın belirgin diğer özelliği yine lezzetinde saklı. Pastanelerin bildiğimiz o limonata tadını 1 lt tetrapak ve 250 ml. cam şişelerle ambalajlayan Tamek, gıda sektöründeki öncülüğünü bu ürüne de taşımayı başarmış. Sadece limonata üretmek hedefiyle değil, o bildiğimiz pastane limonatası tadını yakalamak üzere kolları sıvayan Tamek, uzun araştırmalar ve denemeler sonucunda, tadından ikna oldukları Tamek Limonatayı ortaya çıkardı.

Tadından ikna oldukları ürün diyoruz, keza, Tamek 1955 yılından bu yana ikna olmadığı hiçbir ürünü pazara sürmemiş.

www.tamekmeyvesuyu.com

Sayfa URL'si: