Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Talih kuşu 2 milyon TL için bilyoner.com’da havalanıyor - Basın Bülteni

Talih kuşu 2 milyon TL için bilyoner.com’da havalanıyor

Tarih: 13.04.2009
Türkiye’nin en büyük ve ilk şans oyunları platformu bilyoner.com’da Milli Piyango 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel Çekilişi heyecanı! Bilyoner.com üyeleri, kendi belirledikleri rakamlardan oluşan Milli Piyango biletleriyle 2 milyon TL’lik büyük ikramiyenin heyecanını yaşayacaklar.

Eğlendirirken kazandıran şans oyunları platformu bilyoner.com’da talih kuşu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel Çekilişi için havalanıyor. Bilyoner.com üyeleri, tüm çekilişlerde olduğu gibi, büyük ikramiyesi 2.000.000 TL olarak belirlenen Milli Piyango 23 Nisan Özel Çekilişi’nde de diledikleri rakamları seçerek bilet satın alabilecekler.

Bilyoner.com’a özel “Şanslı Rakamınla Biletini Seç” uygulaması, üyelere kendi şanslarını yakalama fırsatı veriyor. Bilyoner.com üyeleri kendi belirledikleri rakamlardan oluşan Milli Piyango biletini online olarak satın alabiliyorlar. 9 Şubat 2009 tarihinde gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişinde talih kuşu bilyoner.com üyelerinin başına konmuş, çekilişin büyük ikramiyelerini iki bilyoner.com üyesi kazanmıştı.

23 Nisan Çekilişi 2009 yılının ilk Milli Piyango özel çekilişi olma özelliğini taşıyor. Çekilişin büyük ikramiyesi ise 2.000.000 TL.

Sayfa URL'si: